Üldainete õpetajad

Tagasi nimekirja juurde

nimi kontakt
Katrin Maack Amet: üldainete juhtivõpetaja
Telefon:
605 3115
Ruum:
A211
E-post:
katrin.maack@teeninduskool.ee
Annely Kallo Amet: üldainete õpetaja
Telefon:
605 3115
Kabinet: 
A211
E-post:
annely.kallo@teeninduskool.ee
Lisainfo: 
ajalugu, ühiskonnaõpetus, õpilasteatri SEKAM juhendaja
Anu Uusmaa Amet: üldainete õpetaja
Telefon:
682 6138
Kabinet: 
B133
E-post:
anu.uusmaa@teeninduskool.ee
Lisainfo: 
digitaalne kirjaoskus
Kai Rannastu Amet: kutsevaliku õppe rühmajuhendaja
Telefon:
605 3130
Kabinet:
A107
E-post:
kai.rannastu@teeninduskool.ee
Lisainfo:
Õpilaste nõustamine tööeluga seotud otsuste langetamisel ja karjääri planeerimisel. Nõustamine hõlmab nii õppimise, töökoha kui kui ka erialavalikuga seotud teemasid.
Kaia Laansoo Amet: üldainete õpetaja
Telefon:
 682 6138
Ruum: 
B133
E-post: 
kaia.laansoo@teeninduskool.ee
Lisainfo: 
õigusained, inglise keel
Kaido Tiits Amet: üldainete õpetaja
Telefon:
605 3115
Kabinet: 
A211
E-post:
kaido.tiits@teeninduskool.ee
Lisainfo:
loodusained, kutsealane keemia, digitaalne kirjaoskus
Karen Stimmer
Amet: üldainete õpetaja
E-post: 
karen.stimmer@teeninduskool.ee
Lisainfo: kunstiained
Katrin Kelder
Amet: üldainete õpetaja
Telefon:
605 3115
Kabinet: 
A211
E-post:
katrin.kelder@teeninduskool.ee
Lisainfo:
eesti keel
Kristel Illipe Amet: üldainete õpetaja
Telefon: 605 3115
Mobiil: 5622 5061
Kabinet: A208
E-post: kristel.illipe @teeninduskool.ee
Lisainfo: soome keel
Maija Prokofjev Amet: üldainete õpetaja
Telefon:
605 3115
Kabinet: 
A211
E-post:
maija.prokofjev@teeninduskool.ee
Lisainfo:
matemaatika
Maina Villenberg Amet: üldainete õpetaja
Telefon:
605 3122
Kabinet:
B124
E-post:
maina.villenberg@teeninduskool.ee
Lisainfo:
inglise keel
Margit Lipstuhl Amet: üldainete õpetaja
Telefon:
605 3118
Kabinet:
B044
E-post:
margit.lipstuhl@teeninduskool.ee
Lisainfo:
kehaline kasvatus
Natalja Silva Amet: üldainete õpetaja
Telefon:
605 3115
Kabinet:
A211
E-post:
natalja.silva@teeninduskool.ee
Lisainfo:
õpitee, eesti keel teise keelena
Niina Smirnina Amet: üldainete õpetaja
Telefon: 605 3122
Ruum: B214
E-post: niina.smirnina@teeninduskool.ee
Lisainfo: klienditeenindus, majanduse alused
Roman Fokin Amet: üldainete õpetaja
Telefon:
605 3115
Kabinet: 
A211
E-post:
roman.fokin@teeninduskool.ee
Lisainfo:
inglise keel ja turismimajanduse alused
Svetlana Brjauzova Amet: üldainete õpetaja
Telefon:
605 3115
Kabinet: 
A211
E-post:
svetlana.brjauzova@teeninduskool.ee
Lisainfo:
loodusained, kutsealane keemia
Tatjana Surgutskaja Amet: üldainete õpetaja
Telefon:
605 3115
Kabinet: 
A211
E-post:
tatjana.surgutskaja@teeninduskool.ee
Lisainfo:
eesti keel teise keelena
Valentina Korotkova Amet: üldainete õpetaja
Telefon:
605 3115
Kabinet: 
A211
E-post:
valentina.korotkova@teeninduskool.ee
Lisainfo:
eesti keel teise keelena

Tagasi nimekirja juurde