Juhtkond

nimi kontakt
Meeli Kaldma Amet: direktor
Telefon: 605 3101 (suunatud mobiiltelefonile)
Mobiil: 554 3566
Ruum: B127
E-post: meeli.kaldma@teeninduskool.ee
Tiina Plukk Amet: õppedirektor
Telefon:
605 3105
Mobiil:
509 7726
Kabinet: 
A213
E-post:
tiina.plukk@teeninduskool.ee
Oliver Liidemann Amet: haldusjuht
Telefon:
605 3114
Mobiil:
564 2699
Kabinet:
B129
E-post:
oliver.liidemann@teeninduskool.ee
Elen Protten Amet: kantseleijuhataja
Telefon:
605 3102
Mobiil:
565 5998
Kabinet:
B126
E-post:
elen.protten@teeninduskool.ee
Pille Pajula Amet: toitlustusjuht
Telefon:
605 3125
Mobiil: 505 0470

Kabinet:
B120
E-post:
pille.pajula@teeninduskool.ee
Anne Mäe Amet: toitlustusvaldkonna juhtivõpetaja
Telefon: 605 3119
Mobiil: 5349 0063
Kabinet: B206A
E-post: anne.mae@teeninduskool.ee
Anu Uusmaa Amet: infojuht
Telefon: 682 6138
Mobiil: 507 7218
Kabinet: B133
E-post: anu.uusmaa@teeninduskool.ee
Moonika Aedmaa Amet:koolituskeskuse juht
Telefon:
605 3117 (suunatud mobiiltelefonile)
Mobiil:
5694 1100
Kabinet:
B126A
E-post:
moonika.aedmaa@teeninduskool.ee