Moodle kasutajakonto loomine ja kursusele registreerumine

  1. Juhul kui Sul ei ole veel HITSA Moodle kasutajakontot, siis loo see, minnes aadressile https://moodle.hitsa.ee/
  2. Kliki lingil “Loo uus konto” https://moodle.hitsa.ee/login/signup.php
  3. Täida kõik nõutud väljad (märgitud punase kirja ja tärniga) ja klõpsa nupul “Loo minu uus kasutajakonto”. Kasutajatunnuse loomiseks saadetakse vormis märgitud e-posti aadressile kinnituskiri. Seega on oluline õige e-posti aadressi sisestamine.
  4. Ava oma e-postkast ja kliki e-kirjas saadetud lingil või kopeeri see veebilehitseja aadressiribale. Ilmub teade registreerumise on kinnitamise kohta.
  5. Järgnevalt sisesta oma isikukood. (Edaspidi on võimalik Moodle keskkonda siseneda ka ID-kaardi või mobiili ID-ga.) Juhul kui antakse teada, et sellise isikukoodiga konto on juba olemas, tuleb konto andmed meelde tuletada või küsida meeldetuletust (esimesel ekraanipildil “Salasõna ununenud?” https://moodle.hitsa.ee/login/forgot_password.php
  6. Edasi liikumiseks kliki nupul Kursused. Kuvatakse kõik loodud kursused koolide kaupa.
  7. Kursuste kategooriate alt vali Tallinna Teeninduskool, avaneb kooli kursuste loetelu, millest vali oma kursus. Kursused on reeglina kaitstud võtmega, mille annab või saadab teile õpetaja. Esmakordsel sisenemisel kursusele on vaja sisestada see kursusele registreerumise võti (enrolment key).
  8. Kliki nupul “Registreeri mind” (enrol me).