Kontakt

Tallinna Teeninduskool

Majaka 2, 11412, Tallinn
Üldtelefon: +372 605 3102
Faks: +372 638 1262
Vastuvõtu info: +372 682 6138
Täienduskoolitus: +372 605 3117
E-posti aadress: info@teeninduskool.ee
Koduleht: www.teeninduskool.ee
Äriregistri kood: 70004637

Meie juurde sõidavad buss nr 39 ning trammid 2 ja 4, peatus Majaka. Sõiduplaanid leiad siitTallinna Bussijaamast jõuab meie juurde jalutades 10 minutiga. Autoga tulijail on võimalik tasuta parkida kooli parklas (sisesta navigeerimiseks aadress Lasnamäe tn 2, siis ei sõida parklaväravast mööda) või Majaka tänaval.

Direktor Meeli Kaldma vastuvõtuajad on
E 15.00–17.00. Palume eelnevalt registreeruda telefonil 605 3102.

Arvetest

Alates 01.07.2019 saab Tallinna Teeninduskoolile arveid edastada kasutades oma raamatupidamisprogrammi e-arvete võimalust või arved.ee keskkonda, Tallinna Teeninduskoolis on kasutusel FitekIN arvekeskus.

Pangarekvisiidid Tallinna Teeninduskool:
makse saaja: RAHANDUSMINISTEERIUM
SEB pank – a/a EE891010220034796011 (SWIFT: EEUHEE2X)
Swedbank – a/a EE932200221023778606 (SWIFT: HABAEE2X,
viitenumber 2800047737

Meeli Kaldma direktor Tiina Plukk õppedirektor Oliver Liidemann haldusjuht-finantsist Elen Protten kantseleijuhataja Pille Pajula-Palmiste toitlustusjuht Anne Mäe toitlustusvaldkonna juhtivõpetaja Kerli Koppel infojuht Moonika Aedmaa koolituskeskuse juht
rühm rühmajuhendaja
HT21-PE Kerli Vint
HT21-PV Triin Henn
HT22-PE Kaimar Palm
HT22-PV Triin Henn
HT23-PE Kaimar Palm
HT23-PV Triin Henn
AK23-AV Ljudmilla Zahharova
AK23-AU Yuliia Bohatyrova
KK21-PE1 Pirje Pärimets
KK21-PE2 Margit Lipstuhl
KK21-PV1 Natalja Bondareva
KK21-PV2 Natalja Bondareva
KK22-PE1 Diane Sarapuu-Kelder
KK22-PE2 Riina Laht
KK22-PV1 Sofia Vakulich
KK22-PV2 Irina Horošihh
KK23-PE1 Riina Laht
KK23-PE2 Kristi Tiido
KK23-PV1 Natalja Bondareva
KK23-PV2 Irina Horošihh
KK23-KE Eero Kippa
KK23-KV Ljudmilla Koltšenko
MK23-KET Kristi Vilkis
KB22-PE Annely Kallo
KB23-PE Aive Antson
PK21-PE Eha Martma
PK21-PV Eda Odar
PK22-PE Eha Martma
PK22-PV Ljudmila Butnik
PK23-PE Diana Kaurkina
PK23-PV Jevgeni Kirilahha
KO23-KE Ellen Lessel
KO23-KV Ljudmilla Iljina
AP23-AV Eda Odar
AP23-AE Eha Martma
ST22-KES Sirje Tammeoks
ST23-KES Sirje Tammeoks
ST22-PE Kaido Tiits
ST23-PE Siret Rannik
KT23-KES Siret Rannik
 

Õppeosakond

Meeli Kaldma direktor Tiina Plukk õppedirektor Anne Nuka õppejuht Rita Müür õppeinfo spetsialist Katrin Uurman haridustehnoloog Kaja Rästas metoodik
Aive Antson kaubanduse juhtivõpetaja Anne Mäe toitlustuse juhtivõpetaja Eha Martma toiduainete tootmise juhtivõpetaja Kaimar Palm toitlustusteeninduse ja majutuse juhtivõpetaja Katrin Kelder üldainete juhtivõpetaja Siret Rannik iluteeninduse juhtivõpetaja
Siret Rannik iluteenindusvaldkonna juhtivõpetaja
  • Ruum: A005
  • Telefon: 55659345
  • E-post: siret.rannik@teeninduskool.ee
  • Lisainfo: erinevad iluhooldused, spaatöökorraldus, erinevad massaažiliigid
Sirje Tammeoks iluteeninduse kutseõpetaja
  • Ruum: A017
  • Telefon: 5668 6941
  • E-post: sirje.tammeoks@teeninduskool.ee
  • Lisainfo: esmaabi, erinevad iluhooldused, erinevad massaažiliigid, aroomi- ja hooldusained, hügieeniõpetus
Helis Valge iluteeninduse kutseõpetaja Hege Lehtma iluteeninduse kutseõpetaja Eve Pikner iluteeninduse kutseõpetaja (spaajuht)
Aive Antson kaubanduse eriala juhtivõpetaja Kristi Vilkis kaubanduse eriala kutseõpetaja Meeli Kaldma kaubanduse eriala kutseõpetaja
Eha Martma pagar-kondiitri eriala juhtivõpetaja Diana Kaurkina pagar-kondiitri eriala kutseõpetaja Ellen Lessel pagar-kondiitri eriala kutseõpetaja Jevgeni Kirilahha pagar-kondiitri eriala kutseõpetaja Kaspar Kütt pagar-kondiitri eriala kutseõpetaja Ljudmila Butnik pagar-kondiitri eriala kutseõpetaja Ljudmilla Iljina pagar-kondiitri eriala kutseõpetaja Riina Vonda õppemeister
Kaimar Palm majutamise erialade juhtivõpetaja Kerli Vint majutamise  kutseõpetaja Krista Luksepp majutamise kutseõpetaja Natalja Kudinova majutamise kutseõpetaja Triin Henn majutamise kutseõpetaja
Anne Mäe toitlustusvaldkonna juhtivõpetaja Diana Malkevitš toitlustamise kutseõpetaja Diane Sarapuu-Kelder toitlustamise kutseõpetaja Eda Odar toitlustamise kutseõpetaja Eero-Olavi Kippa toitlustamise kutseõpetaja Gerda Sepp toitlustamise kutseõpetaja Irina Horošihh toitlustamise kutseõpetaja Kristi Tiido toitlustamise kutseõpetaja Ljudmilla Koltšenko toitlustamise kutseõpetaja Ljudmilla Zahharova toitlustamise kutseõpetaja Maria Stulova (hetkel ei täida tööülesandeid) Merit Martin (hetkel ei täida tööülesandeid) Natalja Bondareva toitlustamise kutseõpetaja Pille Pajula-Palmiste toitlustamise kutseõpetaja Pirje Pärimets toitlustamise kutseõpetaja Riina Laht toitlustamise kutseõpetaja Sofia Vakulich toitlustamise kutseõpetaja Regina Kolev toitlustamise kutseõpetaja Yuliia Bohatyrova toitlustamise kutseõpetaja
Annely Kallo üldainete õpetaja Kaia Laansoo üldainete õpetaja Kaido Tiits üldainete õpetaja Katrin Kelder üldainete õpetaja, juhtivõpetaja Maija Prokofjev üldainete õpetaja Maina Villenberg üldainete õpetaja Margit Lipstuhl üldainete õpetaja
  • Telefon: 605 3118
  • Kabinet: B044
  • E-post: margit.lipstuhl@teeninduskool.ee
  • Lisainfo: kehaline kasvatus
Niina Smirnina üldainete õpetaja Roman Fokin üldainete õpetaja Svetlana Brjauzova üldainete õpetaja Tatjana Surgutskaja üldainete õpetaja Valentina Korotkova üldainete õpetaja Tiina Aljas üldainete õpetaja Kristina Vatter üldainete õpetaja Ly-Astra Hakk üldainete õpetaja Eduard Tüür  kutseõpetaja Priit Leontjev  üldainete õpetaja
Kairi Stokgolm külalisõpetaja Mai-Liis Pille külalisõpetaja Anastasia Poddubko külalisõpetaja Heli Reinut külalisõpetaja Anu Uusmaa külalisõpetaja Helna Karu külalisõpetaja Irena Dmitrieva külalisõpetaja Julia Karpenko külalisõpetaja Aaron Daniel Swords külalisõpetaja Kelli Kose külalisõpetaja Jekaterina Matinkin külalisõpetaja Marta Viktoria Deputat külalisõpetaja Johannes Hõimoja külalisõpetaja Janek Popell külalisõpetaja Anu Ristissaar külalisõpetaja Janika Koch-Mäe külalisõpetaja Heve Kirikal külalisõpetaja Anne Ast külalisõpetaja Kristjan Anderson külalisõpetaja Mari Saat külalisõpetaja Silver Saa külalisõpetaja Jüri Kriisemann külalisõpetaja Vitali Grinfeld külalisõpetaja Sergey Golovko külalisõpetaja Juhan Heinsalu külalisõpetaja Marta Vihtre külalisõpetaja Hedi Vaikjärv külalisõpetaja
Meeli Uibomägi, tugikeskuse juht/sotsiaalpedagoog
  • Telefon: 605 3103
  • Mobiil: 56271184
  • Kabinet: A108
  • E-post: meeli.uibomagi@teeninduskool.ee
  • Lisainfo: Tugisüsteemi juhtimine,  tasemeõppes kooli õpilaste nõustamisteenuste koordineerimine ja osutamine, õpilase arengu toetamine. Õpilaste sotsiaalpedagoogiline nõustamine. Õpilaste arengu, õpijõudluse, koolikohustuse täitmise ja kutsehariduse omandamise toetamine.
Anna Ditman, õppenõustaja Kärolin Kiviste, psühholoog E. 8.00-16.30 K. 11.00-16.30 N 9.00-16.30
  • Telefon: 605 3133
  • Mobiil: 56271152
  • Kabinet: A207
  • E-post: karolin.kiviste@teeninduskool.ee
  • Lisainfo: õpilaste arengu toetamine koostöös lapsevanemate ja haridustöötajatega, kaasates vajadusel teiste erialade spetsialiste
Natalja Kozinets, õppenõustaja
  • Telefon: 605 3128
  • Mobiil: 5559 7690
  • Kabinet: A110
  • E-post: natalja.kozinets@teeninduskool.ee
  • Lisainfo: Koolis esilekerkivate õpiprobleemide ennetamine ja lahendamine pedagoogiliste meetoditega.  Õpilaste, nende vanemate ja kooli töötajate nõustamine ja toetamine õpiprobleemide, õppevõlgnevuste ja hinnete ülekandmise osas.
Viktoria Kukk kooliõde
  • Telefon: 605 3112
  • Mobiil: 5620 4331
  • Kabinet: A111
  • E-post: kooliõed@teeninduskool.ee
  • Lisainfo: Õpilastele ja töötajatele esmaabi andmine, vajadusel tervishoiuteenuse osutamine.
Markki Karja kooliõde
  • Telefon: 605 3112
  • Mobiil: 5620 4331
  • Kabinet: A111
  • E-post: kooliõed@teeninduskool.ee
  • Lisainfo: Õpilastele ja töötajatele esmaabi andmine, vajadusel tervishoiuteenuse osutamine.
Irina Demtšuk kooliõde
  • Telefon: 605 3112
  • Mobiil: 5620 4331
  • Kabinet: A111
  • E-post: kooliõed@teeninduskool.ee
  • Lisainfo: Õpilastele ja töötajatele esmaabi andmine, vajadusel tervishoiuteenuse osutamine.
Loe lisaks Tallinna Teeninduskooli hariduslike eriavajadustega õppija tugirühma töökord

Üldosakond

Elen Protten kantseleijuhataja Evelin Lambut juhiabi Merike Vilgo raamatukoguhoidja Heli Kirotar arhivaar
Moonika Aedmaa koolituskeskuse juht Anna Treiberk koolituskeskuse sekretär
  • Telefon: 605 3117
  • Kabinet: B126A
  • E-post: anna.treiberk@teeninduskool.ee
Heiki Kallas vanglaõppe koka kutseõpetaja
  • Telefon:
  • Kabinet:
  • E-post: heiki.kallas@teeninduskool.ee
Meeli Kaldma direktor
Astrid Maidla välisprojektide koordinaator
Evelyn-Tiare Kaljurand, turundusspetsialist Kerli Koppel, infojuht Ksenia Isakova, vastuvõtujuht

Haldusosakond

Oliver Liidemann haldusjuht-finantsist Sergei Ustrikov  IT-juht Sergei Seljugin  vanemhaldusspetsialist Jaan Luksepp haldusspetsialist Peeter Luht vanemadministraator
  • Telefon: 605 3104
  • Mobiil: 5693 0698
Heli Padar administraator
  • Telefon: 605 3104
  • Mobiil: 5693 0698
Ljudmilla Podkolzina administraator
  • Telefon: 605 3104
Ruudi Kongas administraator
  • Telefon: 605 3104
Aleksandra Seljugina puhastusteenindaja
  • Telefon: 682 6132
Joana Kititš puhastusteenindaja
  • Telefon: 682 6132
Kristiana Sokolova puhastusteenindaja
  • Telefon: 682 6132
Lidia Sakovitš puhastusteenindaja
  • Telefon: 682 6132
Ljudmila Rõbartšuk puhastusteenindaja
  • Telefon: 682 6132
Marina Nikolajeva puhastusteenindaja
  • Telefon: 682 6132
Olga Lukina puhastusteenindaja
  • Telefon: 682 6132
Valentina Volgutskova puhastusteenindaja
  • Telefon: 682 6132

Õpilaskodu korruseadministraatorid Tallinna Tööstushariduskeskuses Sõpruse pst.184
Sirje Renke õpilaskodu korruseadministraator Ene Liiv õpilaskodu korruseadministraator Siiri Weiberg õpilaskodu korruseadministraator Merle Koger Silvi Anton
Pille Pajula toitlustusjuht Krista Luksepp teenindusjuht Veronika Eesmann peakokk Kaspar Kütt õppemeister
  • Telefon: 605 3126
  • E-post: kaspar.kytt@teeninduskool.ee
Gadi Makke õppemeister Jelena Sivagina laohoidja Marge Saarik õppemeister-cateringi klienditeenindaja Natalja Fedorenko kokk Natalja Kudinova õppemeister Niina Martõnkevitš abitööline Riina Vonda õppemeister Svetlana Elfimova õppemeister Merike Lätti laohoidja assistent

Töötajate kontaktid

  • Tallinna Teeninduskooli töötajatele saab kirjutada e-posti aadressil eesnimi.perekonnanimi@teeninduskool.ee, kus (ä=a, õö=o, ü=y, ś=s)
  • Tallinna Teeninduskooli andmekaitsespetsialist on Kaia Laansoo, telefon +372 682 6138, kaia.laansoo@teeninduskool.ee
  • Järelevalvet õppeasutuse üle teostab Haridus- ja Teadusministeerium, kontakt hm@hm.ee; tel 7350 222.
  • Korruptsiooniennetusega seotud küsimustega palume pöörduda Haridus- ja Teadusministeeriumis korruptsiooniennetuse eest vastutava isiku Hille Voolaid poole