Koolielu

Õppija meelespea Õpilasesindus Õpilasesinduse põhikiri

Tallinna Teeninduskool on väljakujunenud traditsioonidega kool, kus on õppetöö kõrval olulise tähtsusega õppekavadest ja koostööst tööandjatega välja kasvanud sündmused:

  • Kokaeriala peoteeninduse moodul lõpeb kulinaarse teatri etteastega;
  • Koostöös Eesti Leivaliiduga toimub oktoobrikuus Leivanädal;
  • Koostöös Lasnamäe Linnaosa valitsusega valmistatakse koos Lasnamäe üldhariduskoolidega maiustusi jõuludeks vähekindlustatud perede lastele.

Tallinna Teeninduskool pakub lisaks ka mitteformaalse õppe võimalusi huvihariduse kaudu. Koolis tegutsevad huviringid:

  • Õpilasteater SEKAM tegutseb õpetaja Annely Kallo juhendamisel oktoobrist maini E, K ja R 11.30-11.50 kabinetis A206. Huvi korral võta ühendust Annely R. Kalloga.
  • Tallinna Teeninduskoolis tegusteb väitlusklubi, mille eesmärk on arendada noorte argumenteerimisoskust, laiendada silmaringi ning anda iseseisvaks eluks vajalik info valideerimise oskus. Väitlusklubi veab kooli suunab Kaia Laansoo, keda toetavad 2016. aasta presidendi väitlusturniiri võitja ja 2016. aasta kesk- ja põhikoolide meistrivõistluste poolfinalist Rynaldo Puusep ja Teko 2019. aasta vilistlane Raul Toomi. Väitlusklubi igapäevategevust veab õpilasesinduse liige Daniil Yakovlev. Huvi ja väitlusklubiga liitumise soovi korral võta ühendust Daniil Yakovleviga. Väitlusega seotud uudised leiad siit.
  • Kõik, kel on terav silm ja täpne käsi, saavad osaleda huviringis. Treeningud toimuvad igal teisipäeval ja neljapäeval oktoobrist aprillini kell 16:30-18:00. Vibutreeninguid juhenab EKR 5 taseme treener Anu Uusmaa.