Koolituskeskus

Leia sobiv koolitus Täiendkoolituse tunniplaan Täiendusõppe korraldamise tingimused ja kord 
Täiendusõppe õppekavad Täiendusõppe õppekvaliteedi tagamise kord Jäta koolitusele tagasiside

Võtke meiega ühendust, teeme kõik selleks, et iga huviline leiaks endale sobiva koolituse, info koolituste ning registreerimise kohta jagavad:

nimi kontakt
Moonika Aedmaa Amet:koolituskeskuse juht
Telefon:
 605 3117
Mobiil: 
5694 1100
Kabinet: 
B126A
E-post: 
moonika.aedmaa@teeninduskool.ee
Anna Treiberk Amet: koolituskeskuse sekretär
Telefon: 
605 3117
Kabinet: 
B126A
E-post: 
anna.treiberk@teeninduskool.ee

Soovid korraldada vahvat kammkarpide grillimise töötuba oma kolleegidele, kuulata loengut kuulsast baleriinist Anna Pavlovast ning õppida ise pavlova kooke küpsetama või kuidas on seotud sopran Nelly Melba ja melba kaste? Õppida tundma erinevate rahvaste toite ja toidufotograafia põhitõdesid? Saada teada, mis on trashcooking, karving, Gong Fu Cha ehk Cha Dao teerituaal, laktoositalumatus või mida meremehed aastasadu tagasi merel sõid? Pidada oma lapse sünnipäeva retseptiraamatu järgi kokates?

 • Oled ammu mõelnud, et võiks kokakursused läbida või oma kondiitrioskusi täiendada?
 • Tahad oma töötajaid tulemuslikult müüma ja kliente teenindama õpetada?
 • Võimalustel pole piire. Meil on ideed. Sul on endal idee? Tule, teeme selle koos teoks!

Teko Koolituskeskus on Tallinna Teeninduskooli allüksus, mis pakub erinevaid huvikoolitusi, täienduskoolitusi, seminare, loenguid, õppepäevi ning töötubasid nii täiskasvanutele kui ka lastele. Samuti korraldame täiendusõppe kursuseid ning tasuta RKT (riiklik koolitustellimus) koolitusi.

Meie pakume võimalust:

 • kaasajastada tööalaseid teadmisi ja oskusi täienduskoolitustel;
 • korraldada koolitusi-õppepäevi vastavalt tellija soovidele;
 • läbi viia seminare (ruumide rent, toitlustus);
 • korraldada ettevõtete sisekoolitused.

Koolitusi viivad läbi Tallinna Teeninduskooli kogenud õpetajad, tunnustatud koolitajad erinevatest koolitusorganisatsioonidest ning suurte kogemustega praktikud.

Õppetöö toimub Tallinna Teeninduskooli õppehoonete B- korpuses aadressil Majaka 2, Tallinn (vaata asukohta siit), kus paiknevad kaasaegselt sisustatud teooriaklassid ning praktika sooritamiseks vajalikud õppeköögid.

Koolituse tellija vajadustest lähtuvalt viime koolitusi läbi ka kliendi ehk tellija ruumides, koostame sobivad õppekavad ning kaasame professionaalsed koolitajad.

Kursuste mahtu arvestatakse akadeemilistes tundides, kus üks akadeemiline tund on 45 minutit.

Täiendusõppe läbimist kinnitab Tallinna Teeninduskooli poolt väljaantav tunnistus või tõend.

Alljärgnevalt kiirvastused tekkida võivatele küsimustele:

 • Kas on võimalik saada tulumaksusoodustust? Koolitusel osalejatel on võimalik maksuametile esitatud üksikisiku tuludeklaratsiooni ja meie poolt väljastatud tõendi alusel koolitusrahast tulumaks tagasi saada vastavalt tulumaksuseadusele §26. Kutse omandamist toetavatel koolitustel on tulumaksutagastus. Kool ei tulumaksutagastuse tõendit ei väljasta, andmed kantakse otse tuludeklaratsioonile.
 • Kus on võimalik leida majutuskohta koolituse ajaks? Meie õppe-hostelis on võimalik koolituse ajaks eelnevalt endale majutus broneerida.
 • Kas koolituste eest on võimalik tasuda osamaksetena? Või sularahas? Kursuse eest on võimalik tasuda osamaksetena, kuid sellest tuleb eelnevalt koolitusjuhile teada anda. Sularahas tasumine pole võimalik.
 • Milleks on vajalik isikukoodi? Isikukood on vajalik arve koostamiseks ning samuti selleks, et väljastada Teile tunnistus või tõend.

Tallinna Teeninduskool on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner ja programmi “Tööta ja õpi” partner