Saavutused

Tallinna Teeninduskooli õpilaste tulemused erinevate kutsevõistlustel ja parimad spordis või huvitegevuses leiad aastate kaupa järgmistelt linkidelt.

Chef Martti karikas
Saavutused 2022 Saavutused 2021
Saavutused 2020 Saavutused 2019 Saavutused 2018
Saavutused 2017 Saavutused 2016 Saavutused 2015
Saavutused 2014 Saavutused 2013 Saavutused 2012
Saavutused 2011 Saavutused 2010 Saavutused 2009
Saavutused 2008 Saavutused 2007 Saavutused 2006
Saavutused 2005 Saavutused 2004 Saavutused 2003
Saavutused 2002 Saavutused 2001 Saavutused 2000

2022

Kutsevõistlused

võistlus / kuupäev osaleja juhendaja
Noorkokk 2022 / 29.09.2022 / Tallinn FoodFest 2022
I koht Jelizaveta Šalova Eero-Olavi Kippa
Riia Zero Waste Challenge 2022 / 10.09.2022
I koht
Anna Voltškova, Helmut Mitrovski Maria Stulova
Noor meister 2022 kokk / 13.-14.04.2022
I koht Jelizaveta Šalova Eero-Olavi Kippa
finalist Aljona Koch Pirje Pärimets
Noor meister 2022 vastuvõtu administraator / 6.04.2022
I koht Helena Haldma Kerli Vint
Noor meister 2022 majutusteenindaja / 6.04.2022
I koht Karolina Lass Kaimar Palm
III koht  Stella Puzerov
Triin Henn
Monin Junior Cup 2022 / 5.04.2022
I koht Kaie Ahven Kaimar Palm
II koht Kelian Järv Haim Vital Grinfeld
or meister 2022 restoraniteenindaja / 16.03.2022
II koht Karolina Lass Kaimar Palm
III koht Kaie Ahven Kaimar Palm
Müügikorraldaja 03.03.2023 / Teko V meistrivõistlused
I koht Anneli Seppen Aive Antson, Kristi Vilkis
II koht Pilleriin Küttmann Aive Antson, Kristi Vilkis
III koht Gerli Kekki Aive Antson, Kristi Vilkis
Müügiproff 03.03.2023 / Teko V meistrivõistlused
I koht Getrin Halling Aive Antson, Kristi Vilkis
II koht Tiia Laanisto Aive Antson, Kristi Vilkis
III koht Janeli Mumme Aive Antson, Kristi Vilkis
Kuldne kulp 2022 09.02.2023 / Teko V meistrivõistlused
I koht ja chef Martti eripreemia Aljona Koch Pirje Pärimets
parima köögitöö ja tehnoloogiate valdamise eripreemia Jelizaveta Šalova Ljumilla Koltšenko
Teko küünetehnik 2022 27.01.2022 / Teko V meistrivõistlused 
I koht Liisi Saueauk Siret Rannik
II koht Birgit Kudi Siret Rannik
III koht Hanna-Liisa Liin Siret Rannik
kõige julgema ja mitmekülgsema disaini eripreemia Bianca Ilona Ilu Siret Rannik
kümne küüne disaini eripreemia Merili Saks Siret Rannik
Teko spaateenindaja 2021 27.01.2022 / Teko V meistrivõistlused 
I koht Annika Mikk Sirje Tammeoks
II koht Jana Laide Sirje Tammeoks
III koht Reti Pauklin Sirje Tammeoks
massaaži eripreemia Lavrenti Näkk Sirje Tammeoks
klienditeeninduse eripreemia Liis Tobreluts Sirje Tammeoks

Sport

võistlus / kuupäev osaleja juhendaja
International Field Archery Association Euroopa meistrivõistlused siselaskmises 16.-19.03.2023 / Seinäjoki, Soome
II koht jahiplokkvibude naiste  arvestuses, Euroopa rekord flint võistlusformaadis
Anu Uusmaa Anu Uusmaa
Maastikuvibu meistrivõistlused Estonian Open 2022 / 29.-31.07.2022
III koht sportvibu naiste arvestuses Aliya Raag Anu Uusmaa
Eesti Vibuliidu noorte sisemeistrivõistlused 05.03.2023 / Saku
IV koht lihtvibu naisjuuniorite arvestuses Aliya Raag Anu Uusmaa
IV koht lihtvibu meesjuuniorite arvestuses Pavel Jefimov Anu Uusmaa
Klubide karikas 2022 1. etapp 15.01.2022 / Tallinn
III koht traditsioonilise vibu naiste arvestuses Aliya Raag Anu Uusmaa

2021

Kutsevõistlused

võistlus / kuupäev osaleja juhendaja
AEHT 34. aastakonverents ja võistlused 1.-6.11.2021
II koht  May-Liis Andema Decathlon
Eero Olavi Kippa, Riina Laht
III koht Kaie Ahven Kaimar Palm
Aasta Kokk 2021 3.10.2021
parim abiline Kelly Svištšo Maria Stulova
Aasta Noorkokk 2021 2.10.2021
II koht Ilja Frolov Eero Olavi Kippa
Kuldne kulp 2021 28.01.2021
I koht ja chef Martti eripreemia Aet Abramson Eero Olavi Kippa
II koht Ilja Frolov Eero Olavi Kippa
III koht Maksim Fomenkov Ljudmilla Zahharova
Teko spaateenindaja 2021 28.01.2021
I koht Merit Birnbaum Sirje Tammeoks
II koht Siiri Saarestik Sirje Tammeoks
III koht Anna Kuznetsova Sirje Tammeoks

2020

Kutsevõistlused

võistlus / kuupäev osaleja juhendaja
Eesti maitsed 2020 / Teko meistrivõistlused 2020 30.01
I koht Elisabeth Eisen Eero Olavi Kippa
II koht Ranet Sikk Diane Sarapuu-Kelder
III koht Stanislav Petrov Maria Stulova
Parima karaski eripreemia Kristjan Ülevaino Riina Laht, Gerda Sepp, Kristi Tiido
Köögitöö eripreemia Philip Tšunihhin Riina Laht, Gerda Sepp
Kuldne kulp 2020 / Teko meistrivõistlused 2020 30.01
I koht ja chef Martti eripreemia Chris Oscar Sommer Kristi Tiido, Joonas Koppel
II koht Kevin Nefjodov Eero Olavi Kippa
III koht Kristi Tiido
Parima pearoa kastme eripreemia Andro Treialt Diane Sarapuu-Kelder
Kokkade seitsmevõistlus 2020 / Teko meistrivõistlused 2020 30.01
I koht Aljona Ivanova, Maria Januš, Pavel Jefimov Diane Sarapuu-Kelder
II koht Lala Mnatsakanyan, Aleksandre Dokvadze, Aleksandr Gussev Maria Stulova
III koht Christin Veskimäe, Romeo Rebel, Robin Reidma Kristi Tiido
Teko kelner 2020 / Teko meistrivõistlused  2020 30.01
I koht Trini Lõpp Marge Oldermann
Parima kohvi valmistaja eripreemia Aleksander Luik Marge Oldermann
Teko komm 2018 / Teko meistrivõistlused 2020 30.01
I koht Eliis Viljaste Sirje Tenok
II koht Nikol Zelyoni Maria Stulova
III koht Eneli Vint Ellen Lessel
Parima välimuse ja maitse koosluse erippreemia Eneli Vint  Ellen Lessel
Teko kondiiter 2020 / Teko meistrivõistlused 2020 30.01
I koht Karin Kaldma Ellen Lessel
II koht Annabel Koots Sirje Tenok
III koht Loretta Plees Ellen Lessel
Teko pagar 2020 / Teko meistrivõistlused 2020 30.01
I koht Anastasia Djakova Jevgeni Kirilahha
II koht Sofia Kozlova-Zurheide Jevgeni Kirilahha
III koht Jüri Martšenko Ellen Lessel
Teko majutusteenindaja 2020/ Teko meistrivõistlused 2020 30.01
I koht Vladislav Grigorjev Diana Malkevitš
II koht Angelina Odintsova Heikki Eskusson
III koht Marleen Raadiku Heikki Eskusson
Teko ilutegija 2020 / Teko meistrivõistlused 2020 30.01
I koht Kadri Kevade Siret Rannik
II koht Leaanika Randmets Siret Rannik
III koht Kerli Jaago Siret Rannik
Eripreemia Sevil Šukjurova Siret Rannik
Teko spaateenindaja 2020/ Teko meistrivõistlused 2020 30.01
I koht Ksenia Anfilatova Sirje Tammeoks
II koht Kristi Mäe Sirje Tammeoks
III koht Piret Pieskä Sirje Tammeoks
Teko müügiproff 2020 / Teko meistrivõistlused 2020 30.01
I koht Olga Trifonova Aive Antson, Külliki Türi, Anu Uusmaa
II koht Alla Lesdorf Aive Antson, Külliki Türi, Anu Uusmaa
III koht Hülle Avi Aive Antson, Külliki Türi, Anu Uusmaa
Parima ostu-müügisituatsiooni teenindaja eripreemia Olga Trifonova Aive Antson, Külliki Türi, Anu Uusmaa
Teko müügikorraldaja 2020 / Teko meistrivõistlused 2020 30.01
I koht Liilian Ots Aive Antson, Külliki Türi, Anu Uusmaa
II koht Anu Kala Aive Antson, Külliki Türi, Anu Uusmaa
III koht Jaana Jurkin Aive Antson, Külliki Türi, Anu Uusmaa
Parima kauba vastuvõtja eripreemia Anu Kala Aive Antson, Külliki Türi, Anu Uusmaa

2019

Kutsevõistlused

võistlus / kuupäev osaleja juhendaja
AEHT 2019 / 11.-15.11.2019
II koht vastuvõtu administraatorite (Front Office) võistlus Olesja Tumilovitš Kristi Tarik
III koht kondiitrite (Pastry) võistlus Karin Kaldma Ellen Lessel
Culinary Art võistlus, osaleja Noel Moglia Diane Sarapuu-Kelder
Aasta Õpetaja 2019 / 7.10.2019
Aasta Kutseõpetaja nominent Kristi Tiido
World Skills 2019 / 22.-27.08.2019
Kokandusvõistluse kutsemeisterlikkuse medal Märten Kadu Kristi Tiido
Vastuvõtu administraatorite võistlus, osaleja Liisa Meidla Kristi Tarik
Grillium 2019 / 7.06.2019
Fantaasiavooru eripreemia Teko võistkond; Tallinna Teeninduskooli ja Ehituskooli ühendvõistkond Diane Sarapuu-Kelder
Üllatusvooru III koht Teko võistkond Diane Sarapuu-Kelder
Noor Meister 2019 / 6.03-3.05.2019
I koht parim vastuvõtu administraator Olesja Tumilovitš Kristi Tarik
II koht parim vastuvõtu administraator Sirli Salupõld Kristi Tarik
II koht parim majutusteenindaja Marleen Raadiku Kristi tarik
II koht parim pagar Anastasia Djakova Jevgeni Kirilahha
III koht parim kokk Marcus Põlluvee Pirje Pärimets
osaleja parim kokk Noel Moglia Diane Sarapuu-Kelder
osaleja parim restoraniteenindaja Kadri Lehis Gerda Sepp
osaleja parim müügikorraldaja Anu Kala Aive Antson, Külliki Türi, Anu Uusmaa
osaleja parim müügikorraldaja Jaana Jurkin Aive Antson, Külliki Türi, Anu Uusmaa
osaleja parim kondiiter Katrin Kaldma
Eesti Maitsed 2019 / Teko meistrivõistlused 2019 / 31.01.2019
I koht Kristel Kondas Pirje Pärimets
II koht Ants Leidmaa Maria Stulova
III koht Stanislav Petrov Maria Stulova
Parima pearoa eripreemia Arina Kravtšuk Kristi Tiido
Parima desserdi eripreemia Glen Gregor Malla Gerda Sepp
Kuldne kulp 2019 / Teko meistrivõistlused 2019 / 31.01.2019
I koht Marcus Põlluvee Pirje Pärimets
II koht Noel Moglia Diane Sarapuu-Kelder
III koht Sofia Randlepp Gerda Sepp
Kokkade seitsmevõistlus 2019 / Teko meistrivõistlused 2019 / 31.01.2019
I koht Radislav Krutitšenko, Ronald Juksar Diane Sarapuu-Kelder
II koht Alisia Jefremova, Alisa Kuturga, Anastasia Egorova Maria Stulova
III koht Christin Veskimäe, Kennet- Markus Matso, Roomet Palang Kristi Tiido
õpilasžürii eripreemia Emile Maroun Abou-Raad, Timofei Golovatõi, Jane Lui Gerda Sepp
Teko kelner 2019 / Teko meistrivõistlused  2019 / 31.01.2019
I koht Aleksander Luik Marge Oldermann
II koht Helina Einmann Gerda Sepp
III koht Adely Jakovlev Marge Oldermann
Parima kohvi valmistaja eripreemia Kadri Lehis  Gerda Sepp
Parima jäätisekokteili eripreemia Aleksander Luik Marge Oldermann
Teko komm 2018 / Teko meistrivõistlused 2019 / 31.01.2019
I koht Eliis Viljaste Sirje Tenok
II koht Nikol Zelyoni Maria Stulova
III koht Eneli Vint Ellen Lessel
Parima välimuse ja maitse koosluse erippreemia Eneli Vint  Ellen Lessel
Teko kondiiter 2019 / Teko meistrivõistlused 2019 / 31.01.2019
I koht Karin Kaldma Ellen Lessel
II koht Annabel Koots Sirje Tenok
III koht Loretta Plees Ellen Lessel
Teko pagar 2019 / Teko meistrivõistlused 2019 / 31.01.2019
I koht Anastasia Djakova Jevgeni Kirilahha
II koht Sofia Kozlova-Zurheide Jevgeni Kirilahha
III koht Jüri Martšenko Ellen Lessel
Teko majutusteenindaja 2019/ Teko meistrivõistlused 2019 / 31.01.2019
I koht Vladislav Grigorjev Diana Malkevitš
II koht Angelina Odintsova Heikki Eskusson
III koht Marleen Raadiku Heikki Eskusson
Teko ilutegija 2019 / Teko meistrivõistlused 2019 / 31.01.2019
I koht Kadri Kevade Siret Rannik
II koht Leaanika Randmets Siret Rannik
III koht Kerli Jaago Siret Rannik
Eripreemia Sevil Šukjurova Siret Rannik
Teko spaateenindaja 2019/ Teko meistrivõistlused 2019 / 31.01.2019
I koht Ksenia Anfilatova Sirje Tammeoks
II koht Kristi Mäe Sirje Tammeoks
III koht Piret Pieskä Sirje Tammeoks
Teko müügiproff 2019 / Teko meistrivõistlused 2019 / 31.01.2019 
I koht Olga Trifonova Aive Antson, Külliki Türi, Anu Uusmaa
II koht Alla Lesdorf Aive Antson, Külliki Türi, Anu Uusmaa
III koht Hülle Avi Aive Antson, Külliki Türi, Anu Uusmaa
Parima ostu-müügisituatsiooni teenindaja eripreemia Olga Trifonova Aive Antson, Külliki Türi, Anu Uusmaa
Teko müügikorraldaja 2019 / Teko meistrivõistlused 2019 / 31.01.2019 
I koht Liilian Ots Aive Antson, Külliki Türi, Anu Uusmaa
II koht Anu Kala Aive Antson, Külliki Türi, Anu Uusmaa
III koht Jaana Jurkin Aive Antson, Külliki Türi, Anu Uusmaa
Parima kauba vastuvõtja eripreemia Anu Kala Aive Antson, Külliki Türi, Anu Uusmaa

Muu

üritus / kuupäev
osaleja
juhendaja
International Field Archery Association European Field Archery Championships  5.-9.08.2019 Doorwerh, Holland
III koht jahiplokkvibude naiste arvestuses, Euroopa rekord maastikuringi võistlusformaadis Anu Uusmaa Anu Uusmaa
Sisekarikavõistlused vibulaskmises
Sportvibu kadetid noormehed Robin Reidma Katrin Virula
XXIX Taliuniversiaad 2019 02.-12.03.2019 
Freestyle suusatamine, slopestyle Rauno Kütt Erki Kütt
Lasnamäe tuleviku tegija 2019 10.02.2019
Lasnamäe tuleviku tegija 2019 spordivaldkond Rauno Kütt Erki Kütt
Lasnamäe tuleviku tegija 2019 kultuurivaldkond Anastassia Korzova Pille Väisanen
Lasnamäe tuleviku tegija 2019 kultuurivaldkond Timofei Golovatõi Jessenia Antropova
Lasnamäe tuleviku tegija 2019 haridusvaldkond Laury-Margus Lind Kaia Laansoo
Lasnamäe tuleviku tegija 2019 haridusvaldkond Violetta Mihhailova Kaia Laansoo

2018

Kutsevõistlused 

võistlus / kuupäev osaleja juhendaja
Noorkokk 2018 / 25.10.2018
Noorkokk 2018 I koht Roland Visnapuu Eero Olavi Kippa
Noorkokk 2018 III koht Lilija Vitkovskaja
Ljudmilla Koltšenko
Noorkokk 2018 parim juhendaja Eero Olavi Kippa  
Grillium 2018 / 9.06.2018
Kanalihavoor I koht
Üldarvestus II koht
Julia Bhomrah ja Katleen Roos – võistkond Grillimoorid Diane Sarapuu-Kelder
Kanalihavoor III koht
Atraktiivseim grillimasin
Lilli Orav, Timofei Golovatõi, Kalle Paltsi (Tallinna Ehituskool), Henri Saarep (Tallinna Ehituskool) – võistkond Meistrite Gild
Diane Sarapuu-Kelder
Noor Meister / 3.-4.05.2018 
Kokkade võistlus I koht Märten Kadu Kristi Tiido
Vastuvõtu administraatorite võistlus I koht Kristina Velba Kristi Leinus
Vastuvõtu administraatorite võistlus II koht Mari-Ann Tammik Kristi Leinus
Vastuvõtu administraatorite võistlus Iris Loorits Kristi Leinus
Müügikorraldajate võistlus III koht Kersti Oja Aive Antson, Küllike Türi, Anu Uusmaa
Müügikorraldajate võistlus väljapaneku eripreemia Merelle Sein Aive Antson, Küllike Türi, Anu Uusmaa
Kondiitrite võistlus Rebecca Moosus Ellen Lessel
Pagarite võistlus Anastasia Škljarova Jevgeni Kirilahha
Majutusteenindajate võistlus Heli Tamm Maie Ründva
Majutusteenindajate võistlus Sirli Salupõld Maie Ründva
Restoraniteenindajate võistlus Maarja-Liis Naarits Kaimar Palm
Restoraniteenindajate võistlus Getter-Kelly Nikker Kaimar Palm
Kokakunst Kuressaares / 15.-16.03.0218
III koht nooremas vanusegrupis Krete Saluste  Kaisa Kangur
Andrei Kulešov  Gerda Sepp
Noor Meister 2018 kokkade ja restoraniteenindajate võistluse poolfinaal / 1.03.0218
edasipääs kokkade finaalvõistlusele Märten Kadu Kristi Tiido
edasipääs restoraniteenindajate finaalvõistlusele Maarja-Liis Naarits Kaimar Palm
edasipääs restoraniteenindajate finaalvõistlusele Getter-Kelly Nikker Kaimar Palm
Anastassia Gutnitšenko Ljudmilla Koltšenko
Eesti 100 / Teko meistrivõistlused 2018 / 2.02.0218
I koht Angelika Zelyoni Maria Stulova
II koht Pavel Jermolajev Diane Sarapuu-Kelder
III koht Kristel Kondas Pirje Pärimets
Eesti Piimandusmuuesumi eripreemia Vjatšeslav Reimann Eneken Eschholz, Dina Aarma
Tööhügieeni eripreemia Angelika Zelyoni Pirje Pärimets
Kuldne kulp 2018 / Teko meistrivõistlused 2018 / 2.02.0218
I koht Anastassia Gutnitsenko Ljudmilla Koltšenko
II koht Julia Bhomrah Diane Sarapuu-Kelder
III koht Märten Kadu Kristi Tiido
Parima pearoa eripreemia Gert Nesselmann Diane Sarapuu-Kelder
Parima desserdi eripreemia Märten Kadu Kristi Tiido
Kokkade seitsmevõistlus 2018 / Teko meistrivõistlused 2018 / 2.02.0218
I koht Andris Erich Popp, Rauno Kütt, Reneta Ljašenko Pirje Pärimets
II koht Marjanne Valamaa, Melani Käsper, Janne Müür Gerda Sepp
III koht Emile Maroun Abou-Raad, Sofia Randlepp, Timofei Golovatõi Kaisa Kangur
Õpilasžürii eripreemia Andris Erich Popp, Rauno Kütt, Reneta Ljašenko Pirje Pärimets
Teko kelner 2018 / Teko meistrivõistlused 2018 / 2.02.0218
I koht Maarja-Liis Naarits Kaimar Palm
II koht Getter-Kelly Nikker Kaimar Palm
III koht Ann Heliis Roost Gerda Sepp
Täpseima veinivalaja eripreemia Adely Jakovlev Gerda Sepp
Parima kohvi valmistaja eripreemia Getter-Kelly Nikker Kaimar Palm
Osavaima särgitriikija eripreemia Getter-Kelly Nikker Kaimar Palm
Osavaima tordijagaja eripreemia Maarja-Liis Naarits Kaimar Palm
Teko komm 2018 / Teko meistrivõistlused 2018 / 2.02.0218
I koht Eneli Vint Ellen Lessel
II koht Diana Nožejeva Ljudmilla Iljina
III koht Ljubov Tšužaja Ljudmilla Iljina
Teko kondiiter 2018 / Teko meistrivõistlused 2018 / 2.02.0218
I koht Simona Saaliste Ellen Lessel
II koht Rebecca Moosus Ellen Lessel
III koht Veronika Kiseljova Ljudmilla Iljina
Teko müügiproff 2018 / Teko meistrivõistlused 2018 / 2.02.0218
I koht Laine Kourtchavyi Aive Antson, Külliki Türi, Anu Uusmaa
II koht Riina Kippa Aive Antson, Külliki Türi, Anu Uusmaa
III koht Virge Jõgisalu Aive Antson, Külliki Türi, Anu Uusmaa
Teko majutusteenindaja 2018 / Teko meistrivõistlused 2018 / 2.02.0218
I koht Heli Tamm Maie Ründva
II koht Laura Arandi Maie Ründva
III koht Kristiin Zoova Maie Ründva
eripreemia Kaido Tiits Heikki Eskusson
Teko pagar 2018 / Teko meistrivõistlused 2018 / 2.02.0218
I koht Anastasija Škljarova Jevgeni Kirilahha
II koht Anastasia Djakova Jevgeni Kirilahha
III koht Jürii Martšenko Ellen Lessel
Teko spaateenindaja 2018 / Teko meistrivõistlused 2018 / 2.02.0218
I koht Kristin Talu Siret Rannik
II koht Kristi Mäe Siret Rannik
III koht Janne Ilistom Siret Rannik
Parima disaini eripreemia Aljona Kirejeva Siret Rannik
Parima massaaži eripreemia Ksenia Anfilatova Siret Rannik

Haridusinnovatsioon

võistlus / kuupäev osaleja juhendaja
Õpifest 2018 / 10.04.0218
I koht vanemas vanusegrupis Marcus Põlluvee, Laury-Margus Lind, Raul Toomi, Jasper Jürisson  Kaia Laansoo

Sport

võistlus / kuupäev osaleja juhendaja
Eesti Kutsekoolispordi Liidu karikavõistlused / 25.10.0218
segavõrkpall V koht Violetta Mihailova, Violetta Nõgene, Julia Revnitseva, Timofei Golovatõi, Noel Moglia, Radislav Krutitsenko, Rasmus Soone , Robin Reidma ja Romeo Rebel  Margus Puustusmaa

2017

võistlus osaleja koht juhendaja
Monin Cup 2017 Getter-Kelly Nikker, Merit Jõgi, Jaan Parts, Melissa Alliksoo, Maarja-Liis Naarits, Kristi Piht (TO15) Kaimar Palm
Eesti Meistrivõistlus BBQ-s Julia Bhomrah, Rene-Reitto Ismael, Oliver Aoveer, Katleen Roos, Gert Nesselmann, Katre Sikk (KK15-PE1) Diane Sarapuu-Kelder
Koolidevaheline grillimisvõistlus Grillium 2017 Cätlyn Priks, Helen Kotter,
Anete Ailiste, Martin Soome (KK14-PE)
I koht üldarvestuses
I koht Rakvere üllatusvoorus,
III koht Rakvere searibivoorus,
III koht Talleggi kanavoorus
Diane Sarapuu-Kelder
Julia Bhomrah, Oliver Aoveer, Katleen Roos,
Gert Nesselmann (KK15-PE1)
III koht üldarvestuses
I koht Kaupmehe fantaasiavoorus,
II koht Talleggi kanavoorus,
eripreemia atraktiivseima võistlusplatsi eest
Diane Sarapuu-Kelder
“Noor Meister” 2017 kondiitrite võistlus Lilija Vitovskaja
“Noor Meister” 2017 pagarite võistlus Martin Välba
“Noor Meister” 2017 majutusteenindajate võistlus Kristina Velba I koht Maie Ründva
Lilli Orav Maie Ründva
“Noor Meister” 2017 müüja-klienditeenindajate võistlus Laura Orupõld II koht Aive Antson, Küllike Türi
Maria Turba III koht, eripreemia “Parim pakend” Aive Antson, Küllike Türi
 “Noor Meister” 2017 müügikorraldajate võistlus töökohapõhises õppes õppijatele Ingrid Pukk III koht Aive Antson, Küllike Türi
Jelizaveta Tomingas Aive Antson, Küllike Türi
Iivi Hiie Aive Antson, Küllike Türi
“Noor Meister” 2017 vastuvõtu administraatorite võistlus Liisa Meidla I koht Kristi Leinus
Elis Reis II koht Kristi Leinus
“Noor Meister” 2017 restoraniteenidajate võistlus Kristi Piht, Maarja Liis Naarits Kaimar Palm
Kokakunst Kuressaares 2017 16.-17.03.2017 Danil Kovtun II koht 2. kursuste arvestuses Irina Horišihh
  Cätlyn Priks II koht 3. kursuste arvestuses Diane Sarapuu-Kelder
  Märten Kadu III koht 3. kursuste arvestuses Kristi Tiido
Hea Teeninduse Kuu  “Tallinna parim teenindaja” 16.03.2017 Piret Kaev III koht
Monin Junior Cup 2017 15. 03.2017 alkoholivabade kokteilide valmistamise võistlus õpilastele Kristi Piht I koht Kaimar Palm
Melissa Alliksoo II koht Kaimar Palm
Kristin Sitsi III koht Kaimar Palm
Teko meistrivõistlused 2017 3.02.2017
Kuldne Kulp 2017 Cätlyn Priks I koht Diane Sarapuu-Kelder
  Valeria Feldhuns II koht Irina Horišihh
  Märten Kadu III koht Kristi Tiido
  Daniil Kovtun eripreemia “Parim pearoog” Irina Horišihh
  Aleksander Tamming eripreemia “Parim dessert” Diane Sarapuu-Kelder
  Merlin Vettik eripreemia “Parim noorkokk” Kristi Tiido
  Julia Bhomrah eripreemia “Parim köögitöös” Diane Sarapuu-Kelder
Rannarahva Uued Maitsed 2017 Adeele-Brigitta Kont-Kontson I koht Kristi Tiido
  Kristina Deo II koht Diane Sarapuu-Kelder
  Serhii Zymovets III koht Maria Stulova
  Elina Roots eripreemia Rannarahva Muuseumilt Kristi Tiido
  Anatoli Kropotov eripreemia “Parim köögitöös” Gerda Sepp
Kokkade seitsmevõistlus 2017 KK15-PV2: Maksim Saipov, Anna Danilova, Edgar Dudenus I koht Irina Horošihh
  KK16-KV1: Andrei  Novik, Nikita Korzin, Anastassia Gutnitšenko II koht Ljudmilla Koltšenko
  KK16-KV2: Anna Pletnikova, Ljubov Alfjorova, Yana Obruch III koht Maria Stulova
  KK15-PV3: Ksenia Hodorenko, Maria Ozol, Pavel Jermolajev eripreemia õpilasžüriilt Diane Sarapuu-Kelder
Teko Kondiiter 2017 Nataliia Solovjova I koht Ljudmilla Iljina
  Kristi Jalakas II koht Ellen Lessel
  Valeria Norina III koht Ljudmilla Iljina
Teko Pagar 2017 Martin Välba I koht Jevgeni Kirilahha
  Natalia Sapelkina II koht Jevgeni Kirilahha
  Anastasija Škljarova III koht Jevgeni Kirilahha
Teko Komm 2017 Nataliia Kolesnyk I koht Maria Stulova
  Henri Lõoke II koht Ellen Lessel
  Lilija Vitkovskaja III koht Ljudmilla Iljina
Müügiproff 2017 Maria Turba I koht põhikoolijärgsed õpilased Külliki Türi, Aive Antson
  Laura Orupõld II koht põhikoolijärgsed õpilased Külliki Türi, Aive Antson
  Liis-Marleen Metsalu III koht põhikoolijärgsed õpilased Külliki Türi, Aive Antson
  Laura Orupõld eripreemia “Parim teenindaja” põhikoolijärgsed õpilased Külliki Türi, Aive Antson
  Janne Laidinen I koht keskkoolijärgsed õpilased Külliki Türi, Aive Antson
  Kersti Oja II koht keskkoolijärgsed õpilased Külliki Türi, Aive Antson
  Tiina Umal III koht põhikoolijärgsed õpilased Külliki Türi, Aive Antson
  Kersti Oja eripreemia “Parim teenindaja” keskkoolijärgsed õpilased Külliki Türi, Aive Antson
Majutusteenindaja 2017 Kristina Velba I koht Maie Ründva
  Lilli Orav II koht Maie Ründva
  Kelly Avguzev III koht Maie Ründva
  Mariliis Hoang eripreemia Maie Ründva
Teko Kelner 2017 Maarja-Liis Naarits I koht Kaimar Palm
  Getter-Kelly Nikker II koht Kaimar Palm
  Kristin Sitsi III koht Kaimar Palm
  Nikol Gorbov eripreemia parim kohvivalmistaja Harriet Svärd
  Lisette Urke eripreemia parim mokteilivalmistaja Kaimar Palm

2016

võistlus osaleja koht juhendaja
Kokakunst Kuressaares 2016 K. Lahe I koht Diane Sarapuu-Kelder
  N. Vronskaja II koht Diane Sarapuu-Kelder
 
Eesti MV Parim Puhastusteenindaja 2016 K. Volodina I koht Diana Malkevits
Eesti Baarmenite MV 2016 J. Männisalu II koht Kaimar Palm
  K. Jeedas III koht Kaimar Palm
 
Müügikorraldaja 2016 Marlin Pruuli I koht Küllike Türi, Kristi Vilkis ja Aive Antson
Müügikorraldaja 2016 Jane Nilov III koht Küllike Türi, Kristi Vilkis ja Aive Antson
Teko MV 2016
Kolu Kõrts 2016 N. Voronskaja I koht ja eripreemia PARIM MATSIVÕILEIB Diane Sarapuu-Kelder
  A. Roosma II koht ja eripreemia PARIM KARASK Kristi Tiido
  S. Reinvelt III koht ja eripreemia PARIM PASTEET Kristi Tiido
Kuldne Kulp 2016 L.Sidorenko I koht Irina Horoshihh
  Cätlyn Priks II koht ja eripreemia PARIM DESSERT ja eripreemia PARIM NOORKOKK Diane Sarapuu-Kelder
  T. Praks III koht Pirje Pärimets
  Märten Kadu eripreemia PARIM PEAROOG Kristi Tiido
Teko Kelner 2016 K. Sitsi I koht ja eripreemia PARIM MOKTEILIVALMISTAJA Kaimar Palm
  A. Põim II koht
  Anna-Bell Skuška III koht ja eripreemia PARIM KALJAVALMISTAJA Kaimar Palm
  A. Ristissaar Eripreemia PARIM KOHVIVALMISTAJA Pirje Pärimets
Teko Komm 2016 T. Mätlik I koht Ellen Lessel
  J. Antõkova II koht Ljudmilla Iljina
  S. Kolosova III koht Ljudmilla Iljina
Teko Kondiiter 2016 A. Ansen-Markov I koht Sirje Tenok
  A. Tšihhatsova II koht Ljudmilla Iljina
  K. Eiso III koht Sirje Tenok
  R. Meri Eripreemia PARIM TÖÖKULTUUR Ellen Lessel
Teko Majutusteenindaja 2016 Dagmar Rosenblatt I koht Maie Ründva
  K. Ploomipuu II koht Maie Ründva
  M. T. T. Hoang III koht Maie  Ründva
Teko Müügiproff 2016 Maria Turba I koht põhikooli õppe baasil ja eripreemia PARIM TEENINDAJA Aive Antson, Küllike Türi
  Laura Orupõld II koht põhikooli õppe baasil Aive Antson, Küllike Türi
  K. Smirnova III koht põhikooli õppe baasil Aive Antson, Küllike Türi
  Cätlyn Metsik I koht töökohapõhises õppes ja eripreemia PARIM TEENINDAJA Aive Antson, Küllike Türi
  Elizaveta Tomingas II koht töökohapõhises õppes Aive Antson, Küllike Türi
  J. Krot III koht töökohapõhises õppes Aive Antson, Küllike Türi
Teko Pagar 2016 I. Perk I koht ja eripreemia PARIM TÖÖKULTUUR Sirje Tenok
  A.Rudko II koht Jevgeni Kirilahha
  M.Heinvere III koht Ellen Lessel
Teko Puhastusteenindaja 2016 K. Volodina I koht Diana Malkevitš
  K.Sergejeva II koht Diana Malkevitš
  R.Sumatševa III koht Diana Malkevitš
  K. Tiits Eripreemia võistlevale õpetajale Diana Malkevitš

2015

võistlus osaleja  koht juhendaja
Teko Meistrivõistlused 2015
Kuldne Kulp 2015 V. Jelissejev I koht Pirje Pärimets
  Silver Bekiš II koht Kristi Tiido
  D. Aas III koht Dina Aarma
Kuldne Kulp 2015 K. Ramazanov Parim isutekitaja Ljudmilla Koltšenko
  D. Aas Parim pearoog Dina Aarma
  K. Hunt Parim noorkokk Pirje Pärimets
Teko Kelner 2015 Kertu-Liina Mahla I koht Kaimar Palm
  J.M. Raik II koht Kaimar Palm; Pirje Pärimets
  K. Roosipuu III koht Kaimar Palm
  J.M. Raik Parim juustuserveerija Kaimar Palm; Pirje Pärimets
  K.-L. Mahla Parim teevalmistaja Kaimar Palm
  K.-L. Mahla Parim veinivalaja Kaimar Palm
  K. Tiits Säravaim teenindaja Kaimar Palm
Teko Majutusteenindaja 2015 A. Vannik I koht
  L. Rannamäe II koht
  I. Skljar III koht
  M.-L. Sepp Parim majutusülesandes Maie Ründva
  J. Volodina Parim teenindusülesandes Krista Kalmus
Kokkade seitsmevõistlus 2015 KK14-KE1 Svetlana Morgunova, Sander Sepp I koht Pirje Pärimets
  KK14-PE Cätlyn Priks, Helen Kotter, Martin Soome II koht Diane Sarapuu-Kelder
  KK14-KE2 Jaan Jaago, Kaarin Keps, Riko Laiõun III koht Kristi Tiido
  KK13-PE Allan Aitman, Natalja Zakurakina, Ermo Ehas Õpilasžürii preemia Diane Sarapuu-Kelder
Teko Puhastusteenindaja 2015 K. Volodina I koht Diana Malkevitš
  M. Kareva II koht Diana Malkevitš
  K. Sergejeva III koht Diana Malkevitš
  K. Volodina Parim moppaja
  K. Volodina Parim töös tolmuimejaga
  K. Sergejeva Akna pesemises parim
  K. Volodina Parim vigursõidus
Teko Pagar 2015 Anžela Serebrjakova I koht Ljudmila Butnik, Jevgeni Kirilahha
  Angelina Rudko II koht Ljudmila Butnik, Jevgeni Kirilahha
  Tatjana Klimenko III koht Ljudmila Butnik, Jevgeni Kirilahha
Teko Kondiiter2015 Irina Afanasjeva I koht Ljudmilla Iljina
  Sofia Vakulich II koht Ljudmilla Iljina
  Kristina Lunev III koht Ljudmilla Iljina
Teko Müügiproff 2015
Maria Turba I koht põhikooli baasil Küllike Türi, Aive Antson
  Mariliis Arm II koht põhikooli baasil Küllike Türi, Aive Antson
  Kerttu Veskimeister III koht põhikooli baasil Küllike Türi, Aive Antson
  Ilona Vasar I koht gümnaasiumi baasil Küllike Türi, Aive Antson
  Lidia Elberg II koht gümnaasiumi baasil Küllike Türi, Aive Antson
  Andra Vaikre III koht gümnaasiumi baasil Küllike Türi, Aive Antson
  Lidia Elberg Parim rahalugeja Küllike Türi, Aive Antson
  Triinu Järvemets, Andra Vaikre Parim võistkond – kaupade väljapanek Küllike Türi, Aive Antson
Kokakunst Kuressaares 2015
  E. Ehas II koht noorem vanuserühm Diane Sarapuu-Kelder
  Silver Bekiš II koht vanem vanuserühm Kristi Tiido
Noor Meister 2015
Noor Meister 2015 Restoraniteenindaja Kertu-Liina Mahla II koht Kaimar Palm
Noor Meister 2015 Müüja (põhikooli baasil) Mariliis Arm III koht Küllike Türi, Aive Antson
Noor Meister 2015 Müüja (gümnaasiumi baasil) Aleksandra Larionova I koht Küllike Türi, Aive Antson
 Teko lahtised meistrivõistlused alkoholivabade kokteilide valmistamises 2016 
  Kertu-Liina Mahla I koht Kaimar Palm
J. Mentjuk II koht T. Suvinõmm
M. Lõhmus III koht Tartu KHK
AEHT 2015
AEHT Nouvelle Cuisine võistlus Kristel Hunt I koht Pirje Pärimets
AEHT Restoraniteenindus Kertu-Liina Mahla I koht Kaimar Palm
VARIA
Erasmus+ harta õpirände projektide elluviimine õpirände harta Hele Liiv-Tellmann
EHRL stipendium Kristel Hunt Pirje, Pärimets, Pille Pajula
EKKSL MV võrkpallis Teko noormehed II koht Haili Loige
EKKSL MV korvpallis Teko noormehed I koht Alari Põlm
EKKSL MV kergejõustikus    Mirje Tombak ja Oksana Gumenjuk I koht 200 m jooks (mõlemad võrdselt) Alari Põlm
Mirje Tombak I koht 1500 m jooks Alari Põlm
Mirje Tombak III koht kaugushüpe Alari Põlm
Oksana Gumenjuk III koht 100 m jooks Alari Põlm

2014

võistlus osaleja koht juhendaja
Kuldne Kulp 2014 G. Roosinupp I koht Dina Aarma
  T. Maiste II koht Kristi Tiido
  A. Terehova III koht Irina Horošihh
Teko kokkade Kümnevõistlus 2014 KK12-PE2 (D. Aas, E. Mehide, V. Tamm) I koht Dina Aarma
  KK13-KE2 (B. H. Valgepea, R. Neidra, M. Laus) II koht Pirje Pärimets
  KK13-PE (A. Aitman, N. Zakurina, E. Mägi) III koht Diane Sarapuu-Kelder
Teko Kelner 2014 Ursula Tell ja Sander Kaio I koht Pirje Pärimets
  Stephani Pille ja Lisette Lillemäe II koht Krista Kalmus
  Mirje Tombak ja Karolin Roosipuu III koht Pirje Pärimets
Teko Majutusteenindaja 2014 Lisette Lillemäe I koht Maie Ründva
  Nevely Nurmeots II koht Maie Ründva
  Stephani Pille III koht Maie Ründva
Teko Müügiproff 2014 Mariliis Arm I koht põhikooli baasil
  Elisabeth Kalitventsev II koht põhikooli baasil
  Kerttu Veskimeister III koht põhikooli baasil
  Alisa Aalbok I koht gümnaasiumi baasil
  Kätlin Kleberg II koht gümnaasiumi baasil
  Aleksandra Larionova III koht gümnaasiumi baasil
  Merili Luik I koht töökohapõhine õpe
  Merilin Sepp II koht töökohapõhine õpe
  Hanna Seeder III koht töökohapõhine õpe
Noor Meister 2014 – müüja Alisa Aalbok I koht gümnaasiumi baasil Külliki Türi
  Annely Kägu I koht töökohapõhine õpe Aive Antson
Eripreemia “Parim kinkepakend” Annely Kägu Külliki Türi
Noor Meister 2014, kondiitrivõislus Helen Laht I koht Eha Martma
Kokakunst Kuressaares 2014 T. Maiste I koht (vanem vanuserühm) Kristi Tiido
  Merit Martin II koht (vanem vanuserühm) Kristi Tiido
  Silver Bekiš noorem vanuserühm eripreemia parim magustoit Kristi Tiido
Noorkokk 2014 K. Morozov Irina Horošihh
  L. Murd Diane Sarapuu-Kelder
Grillfest 2014 Teko I “Grill Bill”: E.-L.Pintman, S. Lauri, M. Nõlvak, P-K. Tamme, N. Zakurakina, R. Niilo II koht (üldarvestus), II koht Kaupmehe fantaasivoor Diane Sarapuu-Kelder
  Teko II ” Tallinna Teeninduskool”: E. Mägi, J. Männisalu, K. Olmaru, A. Hannibal, A. Eenjärv II koht Rakvere searibivoor Diane Sarapuu-Kelder
AEHT, Haute cuisine võistlus Silver Bekiš II koht Kristi Tiido
EuroSkills 2014, kokavõistlus Merit Martin meisterlikkuse medal Kristi Tiido
VARIA
Esseekonkurss “Leonardoga Euroopasse ja tagasi” Stella Vellema I koht
  Britta Luup III koht
  Britta Luup I koht
EKKL MV kergejõustikus Oksana Gumenjuk 100 m ja 200 m ning Mirje Tombak 1500 m I koht Alari Põlm
  Mirje Tombak 100 m II koht Alari Põlm
  Mirje Tombak kaugushüpe III koht Alari Põlm
EKKSL MV jalgpallis noormehed II koht Alari Põlm
EKKSL KV II liiga võrkpallis noormehed III koht Haili Loige
EKKSL KV jalgpallis noormehed I koht Alari Põlm
EKKL meistrivõistlused töötajatele võrkpallis III koht
kettaheide Huko Linnas I koht
EKKL karikavõistlused saalijalgpallis Teko noormehed I koht Alari Põlm
EKKL MV võrkpallis Teko neiud III koht Haili Loige

2013

võistlused osaleja koht juhendaja
Kuldne Kulp 2013 K. Mäe I koht noorem vanuserühm Diane Sarapuu-Kelder
  L. Murd II koht noorem vanuserühm Diane Sarapuu-Kelder
  E. Püvi III koht noorem vanuserühm Dina Aarma
  Sofia Vakulich I koht vanem vanuserühm Ljudmilla Koltšenko
  A. Skvortsov II koht vanem vanuserühm Irina Horošihh
  A. Kuusik III koht vanem vanuserühm K. Varik
Teko Kelner 2013 K. Lassi
Kokakunst Kuressaares 2013 M. Laus III koht vanem vanuserühm N. Iltšuk
  A. Kuusik III koht noorem vanuserühm K. Varik
Noor Meister 2013 – müüja võistlus S. Sakkeus I koht põhikooli baasil Küllike Türi
  I. Paat I koht töökohapõhine õpe Aive. Antson
  M. Niinepuu II koht töökohapõhine õpe Aive Antson
Noor Meister 2013 – kondiiter Anni Peebo III koht Eha Martma
Noor Kelner 2013 K. Lassi I koht Krista Kalmus
Aasta Pagar 2013 I-A. Malk ja A. Kivik I koht D. Kaurkina, J. Semidor
AEHT, restoraniteenindus Kristo Lassi II koht Krista Kalmus
AEHT, restoranikokk Sofia Vakulich I koht Ljudmilla Koltšenko
AEHT, kondiiter Anni Peebo III koht Eha Martma
Teko Müügiproff 2013 Sören Sakkeus I koht põhikooli baasil
  Johanna Nõmm II koht põhikooli baasil
  Mariliis Arm III koht põhikooli baasil
  Erli Elken- Januško I koht gümnaasiumi baasil
  Janet Tänav II koht gümnaasiumi baasil
  Alisa Aalbok III koht gümnaasiumi baasil
  Monika Niinepuu I koht töökohapõhine õpe
  Maie Rõmmel II koht töökohapõhine õpe
  Liisi Iljin III koht töökohapõhine õpe
EHRL stipendium Julia Mentjuk
Sõbrapäeva tordivõistlus 2013 Anni Peebo III koht Eha Martma
EKKL jalgpalli karikavõistlused neidude võistkond II koht Alari Põlm
EKKL karikavõistluste finaalturniir võrkpallis neidude võistkond III koht Haili Loige
EKKL meistrivõistlused kergejõustikus 1500m jooks Edita Belskite III koht Alari Põlm
EKKL jalgpalli meistrivõistlused noormehed II koht Alari Põlm
EKKL meistrivõistlused tänavakorvpallis töötajatele meestöötajad III koht Alari Põlm
EKKL karikavõistlused krossijooksus Mirje Tombak I koht 1000m Alari Põlm
  naiskond III koht 1000m Alari Põlm
EKKL karikavõistlused krossijooksus töötajatele Alari Põlm II koht 2000m Alari Põlm
EKKL MV korvpallis neidude võistkond II koht Alari Põlm
EKKL MV jalgpallis neidude võistkond III koht Alari Põlm

2012

võistlus osaleja koht juhendaja
Kutsevõistlus”Kokakunst Kuressaares 2012″ R. Marrandi I koht noorem vanusegrupp Kristi Tiido
  E. Kisseljov III koht noorem vanusegrupp Irina Horošihh
  K. Metsa III koht vanem vanusegrupp Diane Sarapuu-Kelder
Kuldne Kulp 2013 A. Kuusik I koht noorem vanuserühm K. Varik
  R. Volkov II koht noorem vanuserühm Ljudmilla Koltšenko
  Kerli Lek III koht noorem vanuserühm K. Varik
  Annika Uibo I koht vanem vanuserühm Kristi Tiido
  Allan Jürgens II koht vanem vanuserühm Diane Sarapuu-Kelder
  Kaido Metsa III koht vanem vanuserühm Diane Sarapuu-Kelder
Teko Kelner 2012 A. Lipp I koht Krista Kalmus
  M. Altrov II koht Krista Kalmus
  Kristo Lassi III koht Krista Kalmus
Majutuse-ja hotelliteenindajate võistlus Tartus A. Merila II koht E. Raudvere, E. Põldma, Krista Kalmus
Nooruslik Kevad 2012 A. Jürgens I koht – kokk Diane Sarapuu-Kelder
  R. Õuemets parim veinivalaja ja parim maitsevesi (AS Saku Läte preemia) Diane Sarapuu-Kelder
Grillium 2012 A. Jürgens, V. Kasemets I koht Diane Sarapuu-Kelder
  K. Metsa, A. Ruus, A. Grintšuk, T. Künnapas, A. Pill, L. Öövel, O. Uibo III koht Diane Sarapuu-Kelder
Sõbrapäeva Tordivõistlus Annika Kütt III koht Sirje Tenok
Atla mõisa laat Ardi Lilleväli,Liis Jaup, Liis Hensen,Kristina-Helery Hiiu; Regina Peterson; Gert Jõgis eripreemia “Parim pidusai “ Eha Martma
Junior BBQ 2012, Narva Kaido Metsa, Allan Jürgens, Triin Künnapas, Aleksandr Grintšuk III koht D. Sarapuu-Kelder
Kutsevõistlus “Parim müüja õpilane 2012” Agna Skutans II koht põhikooli baasil Küllike Türi
  Aili Volkova I koht töökohapõhine õpe Aive Antson
  Ruth Rohi II koht töökohapõhine õpe Aive Antson
Noor Kokk 2012 Johannes Hõimoja I koht Dina Aarma
  Allan Jürgens II koht Diane Sarapuu-Kelder
  J. Galijeva III koht Ljudmilla Zahharova
Teko Müügiproff 2012
  Sören Sakkeus I koht põhikooli baasil
  Sören Sakkeus Parim teenindaja põhikooli baasil
  Thea Sester Parim kinkepakend põhikooli baasil
  Marilin Kirikmäe I koht gümnaasiumi baasil
  Marilin Kirikmäe Parim teenindaja gümnaasiumi baasil
  Marilin Kirikmäe Parim kinkepakend gümnaasiumi baasil
  Inga Paat I koht töökohapõhine õpe
  Inga Paat Parim teenindaja töökohapõhine õpe
  Viktoria Žakrevskaja Parim kinkepakend töökohapõhine õpe
EuroSkills kokavõistlus Haapsalu KHK õpilane I koht ja meisterlikkuse medal Kristi Tiido
EHRL stipendium Argo Kuusik, Margot Käär
EKKL karikavõistlused jalgpall neidude võistkond III koht Alari Põlm
Kutsekoolidevaheline korvpalliturniir neidude võistkond III koht Alari Põlm
EKKL korvpalli meistrivõistlused noormeeste võistkond III koht Alari Põlm
EKKL jalgpalli meistrivõistlused neidude võistkond III koht Alari Põlm
Eesti kutsekooli töötajate korvpallivõistlus töötajate segavõistkond III koht Alari Põlm
EKKL jalgpalli meistrivõistlused noormeeste võistkond III koht Alari Põlm
EKKL meistrivõistlused võrkpallis neidude võistkond III koht Haili Loige
EKKL meistrivõistlused kergejõustikus Daniell Pikulin II koht 400 m jooks ja III koht 3000 m jooks Alari Põlm

2011

võistlus  osalejad koht juhendaja
Kutsevõistlus “Kokakunst Kuressaares 2011” V. Pantšenko III koht Ljudmilla Zahharova
Õpilasfirma “EHE” T21ME õpilased (suurim käive õpilasfirmade laadal) M. Noormets
Sõbrapäeva tordivõistlus E. Fjodorova I koht O. Gusseva
  Z. Janakova I koht T. Tolovski
  O. Danilova II koht Sirje Tenok
  S. Romanova III koht T. Tolovski
Kuldne Kulp 2011 noorem vanusegrupp Kerli Lek I koht K. Varik
  Allan Jürgens II koht Diane Sarapuu-Kelder
  Annika Uibo III koht Kristi Tiido
Kuldne Kulp 2011 vanem vanusegrupp Johannes Hõimoja I koht Dina Aarma
  D. Fjodorov II koht Irina Horošihh
  D. Ivanov III koht Ljudmilla Koltšenko
Teko Kelner 2011 Kaido Metsa, R. Õuemets Diane Sarapuu-Kelder
Kokandusvõistlus “Nooruslik Kevad” 2011 J. Hõimoja, Kerli Lek I koht Dina Aarma, K. Varik
  D. Fjodorov, D. Ivanov IV koht
AEHT hotelli vastuvõtt (front office) võistlus 2001 Carmen Sirel III koht E. Raudvere
Noor Meister 2011 (puhastusteenindajad) A. Kostjuk II koht Diana Malkevitš
Noor Meister “Parim müüjaõpilane” C. Mikk Eripreemia “Parim kinkepakend” Küllike Türi
A. Žerebjatev III koht põhikooli baasil Küllike Türi
C. Mikk II koht gümnaasiumi baasil Küllike Türi
G. Vahesalu I koht töökohapõhine õpe Aive Antson
V. Keskküla III koht töökohapõhine õpe Aive Antson
Teko Müügiproff 2011 Annika Alemaa I koht põhikooli baasil
Kärt Kõverjalg II koht põhikooli baasil
Johanna Nõmm III koht põhikooli baasil
Andrus Valdmann I koht gümnaasiumi baasil
  Cirsika Mikk II koht gümnaasiumi baasil
  Marilin Kirikmäe III koht gümnaasiumi baasil
  Kadi Leppik I koht töökohapõhine õpe
  Teve Haamann II koht töökohapõhine õpe
  Garel Vahesalu III koht töökohapõhine õpe
Aasta Võõrkeelealane Tegu 2011 õppevara Becult Extend loomine Euroopa Komisjoni ning HTM tunnuskiri Hele Liiv-Tellmann
EHRL stipendium Agne Rauba, Marika Demenjuk
EKKL jalgpalli meistrivõistlused neidude võistkond I koht Haili Loige
Eesti kutsekoolispordi liidu KV võrkpalli finaalmäng neidude võistkond II koht Alari Põlm

2010

võistlus osaleja koht juhendaja
Majutus- ja hotelliteeninduse vabariiklik kutsemeistri võistlus M. Vapper, M. Paškovskaja III koht E. Raudvere, M. Reinmets, E. Põldma, Anne Mäe
Taitaja 2010 Soome ametikoolide restoranikokkade meistrivõistlused A. Jürgens Diane Sarapuu-Kelder
Kutsevõistlus „Parim müüja õpilane” M. Toomela I koht põhikooli arvestuses K. Kukk, Küllike Türi, Aive Antson
“Parima Teenindaja” M. Toomela I koht põhikooli arvestuses K. Kukk, Küllike Türi, Aive Antson
Grillium 2010 võistkond II koht grillimises Diane Sarapuu-Kelder
  võistkond I koht fantaasiavoorus Diane Sarapuu-Kelder
Barbeque Junior võistkond III koht Diane Sarapuu-Kelder
Noorkokk 2010 A. Jürgens II koht Diane Sarapuu-Kelder
Puhastusteenindajate kutsevõistlustel A. Adamtšuk II koht Diana Malkevitš
  A. Strelkova III koht
Kuldne Kulp 2010 noorem vanusegrupp F. Dmitri I koht Irina Horošihh
  S. Steinert II koht
  D. Filipp III koht
vanem vanusegrupp J. Konkina I koht
  Sergei Vesnin II koht Ljudmilla Zahharova
  L.Kovaljova III koht
Teko Kelner 2010 K.Metsa D. Sarapuu-Kelder
EHRL stipendium I.Teras
EKKL korvpallis noormeeste võistkond III koht A.Põlm
EKKL jalgpallis II liiga noormeeste võistkond II koht A.Põlm
EKKL kergejõustikus (töötajad) 1500m õpetaja Alari Põlm I koht
EKKL karikavõistlused korvpallis töötajad/õpilased? III koht

2009

võistlused osaleja koht juhendaja
Noorkokk 2009 Sergei Vesnin II koht Ljudmilla Zahharova
Nordic Hotels stipendium R. Teesaar Kristi Tiido (Tüvi)
Teeviit pagarite võistlus Noor Meister 2009 K. Abiline, O. Raudsepp III koht J. Semidor, Sirje Tenok
Kutsevõistlus „Parim müüjaõpilane“ G. Paat III koht gümnaasiumi arvestuses Küllike Türi, Aive Antson
”Parim kinkepakend” K. Leegen põhikooli arvestuses Küllike Türi
Grillium 2009 fantaasiavoor võistkond I-III koht Diane Sarapuu-Kelder
Nooruslik Kevad 2009 – kokk A. Kask, M. Aljautdinova III koht Ljudmilla Koltšenko
  Sergei Vesnin IV koht Ljudmilla Zahharova
Nooruslik Kevad 2009 – kelner T. Kask parim salvrättide voltija V. Unt
EHRLi stipendium 2009 M. Lilje
Aasta Võõrkeelealane Tegu 2009 projekt “Ready-Study-Go Euroopa Komisjoni ning HTM tunnuskiri Hele Liiv-Tellmann
Barbecue Junior 2010 võistkond III koht BBQ-s Diane Sarapuu-Kelder
Kuldne Kulp 2009 noorem vanusegrupp S.Vesnin I koht Ljudmilla Zahharova
  S. Nazarenko II koht Irina Horošihh
  M. Lilje III koht M. Kasemäe
vanem vanusegrupp J. Konkina I koht Ljudmilla Koltšenko
Teko Kelner 2009 T. Kask V. Unt
Sõbrapäeva tordivõistlus J. Supron, N. Lizunova I koht T. Tolovski
A.Shapovalova, N.Morohovets II koht Ljudmilla Iljina
  N. Raudsik, M. Liinat III koht Sirje Tenok
WorldSkills kokandusvõistlus Joonas Koppel 25. koht Kristi Tiido (Tüvi)
EKKL karikavõistlustel korvpallis töötajad / õpilased III koht  Alari Põlm
EKKLmeistrivõistlused võrkpallis neidude võistkond III koht Alari Põlm
EKKL lahtised meistrivõistlused sulgpallis (töötajad) Raino Liblik II koht Alari Põlm

2008

võistlus osaleja koht juhendaja
Kutsevõistlus „Parim müüjaõpilane“ M. Pere III koht põhikooli arvestuses Küllike Türi, Aive Antson
„Parima Teenindaja“ konkurss S. Saar Parim Teenindaja  Küllike Türi, Aive Antson
  M. Pere Felixi eriauhind  Küllike Türi, Aive Antson
Bocuse d’Or Europe abikokkade eelvoor Viktor Lesevitš I koht
AEHT hotelli vastuvõtu (front office) võistlus Anu Tint III koht Elena Raudvere
Barbecue Junior võistkond III koht BBQ-s Diane Sarapuu-Kelder, Kristi Tüvi, Dina Aarma
Teeviit 2008 tordivõistlus N.Raudsik, M. Liinat II koht S.Tenok
Kokandusvõistlus “Nooruslik kevad” 2008 M. Aljautdinova III koht
  S.Vesnin, S. Nazarenko IV koht Ljudmilla Zahharova, Irina Horošihh
Kelnerite võistlus “Nooruslik kevad” 2008 T. Kask parim salvrättide voltija V. Unt
Noorkokk 2008 Joonas Koppel I koht K. Tüvi
EHRL stipendium Johanna Tamm
Keeleõpetuse kvaliteeditunnistus (kieltenopetuksen euroopalainen laatuleima) projekt “Ready-Study-Go Euroopa Komisjoni ning Soome haridusministeeriumi tunnuskiri projektijuht Hele Liiv-Tellmann
EKKL meistrivõistlused korvpallis neidude võistkond II koht  Alari Põlm
EKKL õpilased sulgpall M. Mäestjärv II koht kutsekoolide arvestuses  Alari Põlm
EKKL töötajad sulgpall J. ATomson II koht  Alari Põlm

2007

võistlus osaleja koht juhendaja
Noorkokk 2007 Konstantin Ulrich I koht Ljudmilla Koltšenko
  T. Dolgopostova III koht Irina Horoshihh
Noor Teenindaja 2007 J. Liivak III koht Kaido Ladva
Nooruslik kevad 2007 – kokk A. Vann, M. Jundas II koht Dina Aarma
Nooruslik kevad 2007 – teenindaja T. Vaht eripreemia K. Ladva
WorldSkills võistlus – kokk Konstantin Ulrich 18. koht Ljudmilla Koltšenko
Sõbrapäeva tordivõistlus võistkond I koht T. Tolovski
  võistkond III koht Eha Martma
EHRL stipendium Renis Peil
EKKL 1500m Alari Põlm I koht
EKKL kuulitõuge H. Linnas II koht Alari Põlm
EKKL odavise H. Linnas II koht Alari Põlm
EKKL töötajaile murdmaajooks Alari Põlm I koht Alari Põlm
EKKL kuulitõuge M. Onno II koht Alari Põlm
EKKL kõrgushüpe K. Liivjõe III koht Alari Põlm
EKKL vabariiklik õpetajate võistlus võrkpallis III koht Alari Põlm

2006

võistlus osaleja koht juhendaja
Kokandusvõistlus “Nooruslik Kevad” 2006 Ann-Piret Innos, Konstantin Urlich II koht Pirje Pärimets, Ljudmilla Koltšenko
  Tatjana Dolgopostova, Andrey Korobyak parim eel- ja pearoog Irina Horošihh, Ljudmilla Koltšenko
Sõbrapäeva kondiitrivõistlus Evelin Nahtkor, Kadri Urban, Marit Leismann II koht
Parim noor teenindaja 2006 Karmo Tihane II koht ja parima teenindaja eripreemia
AEHT kojandusvõistlus 2006 Ann-Piret Innos I koht Pirje Pärimets
AEHT reisikorraldajate võistlus 2006 Jane Jundas II koht Maret Reinmets

2005

võistlus  osaleja  koht  juhendaja
Kokandusvõistlus “Nooruslik Kevad” 2005 Ann-Piret Innos, Siim Siil parim eelroog Pirje Pärimets, Diana Aarma
Balt-Hellini Estonia teatri 100. aastapäevale pühendatud kondiitrivõistlus Darja Kolesnikova, Jevgenia Kostjutšenko II koht
Noorkokk 2005 I koht
  Ann-Piret Innos, Ilmar Räni II koht ja magustoidu eripreemia Pirje Pärimets
Noor Teenindaja 2005 Reigo Sindonen III koht
AEHT kokandusvõistlus 2005 Ilmar Räni osales Pirje Pärimets
AEHT kondiitrite võistlus 2005 osales

2004

võistlus osaleja koht juhendaja
AEHT kelnerite võistlus 2004 Marika Kruusman II koht
AEHT kokandusvõistlus 2004 Ott Tomik osales
AEHT hotelliteenindajate võistlus 2004 Kristin Bezborodkin osales
Kokandusvõistlus “Nooruslik Kevad” 2004 III koht
  Merlin Toomoja parim magustoit Pirje Pärimets
Müüjate kutsekoolide võistlus I koht
Balt-Hellini sõbrapäeva kondiitrivõistlus Svetlana Neverova, Julia Šlõkova, Aljona Miljutina I koht
  Julia Oleškevitš, Jekaterina Pavlova, Viktoria Gololobova III koht
Teeviit 2004 kondiiter Noor Tegija I koht
Teeviit 2004 puhastusteenindaja Noor Tegija II koht
  III koht
“Hansapäevad Turus 2004” rahvusvaheline kokkade võislus Hannes Kalle parim magustoit
HELPA rahvusvahelisel kokkade võislusel Helsingis Ott Tomik, Madis Ental IV koht

2003

võistlus osaleja  koht juhendaja
Kokandusvõistlus “Nooruslik kevad” 2003 Heidi Leier, Stanislav Bajuk II koht
Viktoria Davõdenko II koht
Teeviit 2003 puhastusteenindaja Maria Murdassova I koht
IV koht
Kutsekoolide müüjate võistlus 2003 I koht
II koht
Balt-Hellini sõbrapäeva kondiitrivõistlus I koht

2002

võistlus osaleja  koht juhendaja
Balt-Hellini sõbrapäeva kondiitrivõistlus Dmitri Zimirev, Vadim Timin, Aleksandr Zaitsev I koht
Kelly Alurand, Marit Piirmann, Mairi End II koht
Kutsekoolide müüjate võistlus 2002 V koht
 Kokavõistlus “Nooruslik kevad” 2002 Hedi Leier, Mirgo Lainevool 2× I koht
EHRL kokkade kutsevõistlus 2001 Liis Animägi III koht
AEHT kokandusvõistlus 2002 Sirje Siir
AEHT kelnerite võistlus 2002 Signe Teesaar
AEHT hotelliteenindajate võistlus 2002 Kristin Bezborodkin

 

2001

võistlus osaleja  koht juhendaja
Kutsekoolide müüjate võistlus I koht
III koht
Kokavõistlus “Nooruslik kevad” 2001 Vladimir Ivanin, Elvira Vaikik, Marju Vain, Heimar Kuuskler, Oleg Soovik II koht
IV koht
EHRL kokkade kutsevõistlus 2001 Liis Animägi III koht
AEHT kokandusvõistlus 2001 Heimar Kuuskler
AEHT kelnerite võistlus 2001

 

 

2000

võistlus osaleja  koht juhendaja
Rahvusvahelina kokkade võistlus Bratislavas Marat Listra ja Marko Vahemäe / kelner  II koht
Rahvusvaheline kokkade-kelnerite võistlus “European Catering in Tallinn Spring 2000” Marat Listra ja Marko Vahemäe / kelner  I koht
AEHT kokandusvõistlus 2000 Marju Vain
AEHT hotelliteenindajate võistlus 2000 Sirli Vadi  III koht