Art Drop Day 2019

Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus sündmus on möödas

Art Drop Day 2019

3. sept. 2019 kell 14:1017:00

Art Drop Day foto-orienteerumine Tallinnas toimub 2019/2020 õppeaastal eelkõige esmakursuslastele juba 3. septembril. Foto-orienteerumine on hea viis tutvuda uute kaaslastega ning annab rühmadele võimaluse arendada koostööd ning saada tuttavaks omavahel ja rühmajuhendajaga.

Orienteerumine saab alguse kell 14:10 Teko aatriumist, kus huvijuht Kaia loosib välja igale rühmale unikaalse orienteerumismaršruudi. Teekonnal on 10 punkti, mis tuleb üles leida, läbida ja jäädvustada. Läbimist kinnitavateks piltideks on rühmaselfi, millele tuleb anda uudne rakurss või põnev kompositsioon. Punktid asuvad Tekost kuni Telliskivi Loomelinnakuni. Aeg teekonna läbimiseks pole limiteeritud. Kõik punktid tuleb leida, punktide läbimise järjekord pole tähtis – nii saab iga rühm liikuda oma tempoga.

Igas punktis tuleb rühmal teha pilt vastavast punktist nii, et kõik need rühma liikmed, kes alustasid, oleksid pildil. Pilt tuleb üles laadida Teko FB lehele vastava ürituse kommentaarina, juurde lisada pin asukohast ning lause koha tähtsusest.

Detailid

Kuupäev:
3. sept. 2019
Aeg:
14:10–17:00
Sündmus Tags:
,