Erialade laat

20. apr. 2023 kell 11:0015:00

20. aprillil peetakse Tallinna Teeninduskoolis erialade laata, kuhu on oodatud kõik need, kes soovivad oma õpinguid Tekos jätkata. Erialade laada raames oleme plaaninud erinevaid teenusmajanduse maailma avavaid töötubasid.

Ajakava:

• 11:00 Hotelli numbritoa töötuba B311
  • 11:00/13:00 Karjäärivaliku töötuba B215
  • 11:00/12:30/13:15 Pulgakookide valmistamise töötuba B318
  • 11:00/12:15/13:30 Vunderi ja kaubandusvaldkonna töötuba B122
  • 11:15/12:30 Minikulitšite kaunistamise töötuba B014
  • 12:00 Iluteeninduse töötuba A007
  • 13:00 Pliinid või krepid? Parimate pannkookide valmistamise töötuba B317
  • 13:30 Hotelli vastuvõtuprotsesside töötuba B311

1. Kulitši kaunistamine lihavõtteks on tuntud ortodoksses kultuuriruumis. Proovi järgi, kuidas kaunistada kõige ehtsamat minikulitšit!
  2. Teko kolmanda kursuse pagar-kondiitrid teavad, kuidas valmistada maailma parimaid pulgakooke – jõua nende korraldatavasse töötuppa!
  3. Vunder avab ukse kaubandusmaailma.
  4. Millised on külalislahkuse äri tööprotsessid ja kuidas printsessid uinuvad?
  5. Muuda inimesed ilusaks ja seeläbi enesekindlaks! Küünedisaini/ilumaailma töötuba.
  6. Karjäärivaliku töötuba noortele “Minu tulevane eriala – lähedalt näeb kaugemale”. Töötoas arutame noorte võimalustest tööturul ning viime läbi iseloomuomaduste testi, mis aitab välja selgitada vastused küsimustele – “Milline ma olen?”, “Mis mulle meeldib?”, “Millised ressursid on karjäärivalikute tegemisel”.
  7. Pliinid või krepid? Parimate pannkookide valmistamise töötuba.
  • Täpsuse ja statistika huvides palume, et õpilane registreeriks ise läbi vormi. Vastavalt lisatud meiliaadressile saadame meeldetuletuse sündmuse toimumise kohta.
  • Igas töötoas on 20 kohta, välja arvatud karjäärivaliku töötoas – seal on rohkem kohti. Piiratud kohtade tõttu saab hetkel registreerida ühte soovitud töötuppa ning lisaks veel karjäärivaliku töötuppa.
  • Töötoa kestus varieerub poole kuni ühe tunni vahel. Pärast iga töötuba toimub kooli peal ekskursioon ca pool tundi.
  • Kui edaspidi on vormis mingid töötoad eemaldatud, tähendab see seda, et töötuba on täitunud.

Osalemine erialade laadal eelregistreerimisega, pane oma osalus kirja siin

20. apr. 2023
, ,