Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

JÄÄB ÄRA! Suur Gatsby stiilis pidu

19. märts 2020 kell 18:0022:00

45€

19.03 planeeritud stiilipidu jääb koroonaviiruse ohu tõttu ära. pileti ostnud klientidel palume pöörduda raha tagastamiseks Teko restorani T-R kell 11.30-14.00. 

Kindlasti olete näinud filmi «The Great Gatsby» ja mõelnud, et milline tunne oleks ise selle maagia keskel olla? Just nüüd on teil võimalus sellist pidu ise kogeda! Tallinna Teeninduskooli kolmanda kursuse kokad on kokku pannud 19. märtsi õhtuks imelise ja meeldejääva kava – tunnete ennast täpselt nii, nagu oleksite sattunud otse Suure Gatsby peo keskele. Saate nautida meie andekate noorte kokkade koostatud 1920-ndate algusaastate ameerikapärast isuäratavat viiekäigulist menüüd, ajastukohast meloodilist muusika, õiget meeleolu loovaid dekoratsioone. Ja kindlasti on meil veel varuks üllatusi!

gatsby stiilis

Sellel erilisel õhtul, 19. märtsil on Teil võimalus viia ennast peaaaegu sajand aastat ajas tagasi, unustada kõik mured ja rännata 1922. aasta Ameerikasse, kus kõik oli täis vapustavat glamuuri ja säravaid värve. Lokaalidest kostus kõrvu paitavat jazzmuusikat, inimesed kandsid silmapaistvalt uhkeid rõivaid, ehtisid ennast kõige kaunimate aksessuaaridega ning restoranid pakkusid lihtsaid, kuid ime maitsvaid toite. See on õhtu, mil saate sahtlipõhjast välja otsida kaunid vanavanaema pärlid, kapist säravad kleidid, kaabud, traksid, suled ja kõik muu võimaliku, mis paneb teid särama ning millega end tol õhtul ehtida. Kogu õhtu on jäädvustamist väärt! Kõiki imelisi hetki koos oma kaaslastega saab meenutusteks jäädvustada teemakohases fotonurgas.

Viiekäiguline menüü on hoolega kokku pandud arvestades Ameerika idaranniku 1920-ndate aastate alguse toidutrende ja traditsioone. Oleme läbi proovinud erinevaid ideid, millega külalisi üllatada, mõned näited: tervituseks serveerime porgandikreemi korvikesi rebitud lambalihaga ja jõhvika juustu-pähklipalle. Eelroaks valmistame tomati konsomee küpsetatud ja marineeritud kõrvitsaga. Õhtu kulinaarset põhirõhku kannab täidetud kanakoib koos rooskapsa, porgandikreemi, glaseeritud porgandite, jõhvika-sibulamoosi ja viskikastmega. Enne desserti pakume maasikamargaritat ja desserdiks oleme valmistanud assortii kõige maitsvamatest kookidest, valikus on sidrunimuffinid, maasikabavarois’d ja brownie’d.

19. märtsi õhtul on võimalus viia ennast ajas tagasi ja rännata aastasse 1922, kus kõik oli täis glamuuri, säravaid värve, imelist muusikat, silmapaistvaid rõivaid, kauneid aksessuaare ning lihtsaid, kuid häid toite. See on õhtu, kus saate välja otsida kapipõhjast kaunid vanaema pärlid, säravad kleidid, kaabud, traksid, suled ja kõik võimaliku, mis paneb teid särama ning millega end tol õhtul ehtida. Õhtu jooksul saab end jäädvustada teemakohases fotonurgas.

Head mälestused koos veel paremate maitsetega ootavad teid Tallinna Teeninduskoolis!

Ootame teid Tallinna Teeninduskooli Gatsby stiilis peole, 19.märtsil 2020, algusega kl 18.00, riietusstiiliks 1920-ndate alguse ja keskpaiga glamuur.  Luba endale elamust, kui saad sukelduda Gatsby õhkkonda, nautida seda ning olla osake sellest. Pileteid stiilipeole saab Tallinna Teeninduskooli restoranist T-N kell 11.30-14.00. Pileti hind 45 €.

 

Details

Date:
19. märts 2020
Time:
18:00–22:00
Cost:
45€
Event Tags:
,

Venue

aatrium

Organizers

Kristi Tiido
Gerda Sepp