Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Haridusasutuse väärtusdisain

11. märts 2020 kell 18:0020:30

20€

Haridusinnovatsiooni teemaline õhturestoranide sari jätkub 11. märtsil kell 18.00 kohtumisega teemal “Haridusasutuse väärtusdisain”. Disain on varasemalt käsitletud esemete funktsionaalsuse aspektist, viimasel aastakümnel on saanud hoo sisse teenuste disain, mis keskendub väärtuspakkumise loomisele. Väärtuse jaotumine väärtusahela osaliste vahel sõltub oskuste ja teadmiste unikaalsusest või vastupidi, selle puudumisest. Väärtusahela kontseptsioon kirjeldab üksteisele järgnevaid tegevusi, millega luuakse toode või teenus ja viiakse see tarbijani – kas sellist lähenemist saab rakendada ka haridusmaastikul ning kuidas käsitleda kooli konkurentsivõimet? Mis võiks olla hariduslik lisandväärtus? Kes on hariduse kui teenuse tarbija? Kuidas toetada õpilast, milliseid väärtusi peaks kandma kool ja koolipere? Kas Osterwalderi mudelit “mida-kuidas-kellele” saab rakendada ka hariduse edendamisel ja kes on sel juhul sihtklient?

Märtsikuu esimeses “Haridusasutuse väärtusdisain” õhturestoranis arutleb Meedi Neeme, kes on aastaid töötanud Rocca al Mare Seminari juhina. Meedi on kogemustega õpetaja, psühholoog, nõustaja, superviisor ja koolitaja.

Menüü koostab ja kolmanda kursuse kokaõpilasi juhendab köögis Leonid Suvorov restoranist Mon Repos. Saalis toimetavad ja külalisi teenindavad sama õpperühma õpilased Viktoria Tšižova juhendamisel.

Kolmekäigulise õhtusöögi hind on 20 €, lisaks saab osta veini. Piletid on müügil Teko restoranis T-R kell 11-30-14.00, lisainfo samal ajal telefonil 6053111.

Details

Date:
11. märts 2020
Time:
18:00–20:30
Cost:
20€
Event Category:
Event Tags:
, ,
Website:
www.teeninduskool.ee

Venue

restoran

Organizer

Anne Mäe