Huvitegevuse laat

Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

 • Sündmus sündmus on möödas

Huvitegevuse laat

7. sept. 2021 kell 11:3013:30

Teisipäeval, 07.09.2021 toimub Tallinna Teeninduskooli aatriumis huvitegevuse laat, kus ennast tutvustavad erinevad huviringid. Laat algab kell 11:30 ning lõpeb 13:30. Terve laada vältel saab tutvuda pakutavate huviringidega ning esitada küsimusi huviringide juhendajatele.

Kohal on:

 1. SEKAM – Tallinna Teeninduskooli kooliteater.
 2. Väitlusklubi – tegutseb sellest aastast nii eesti kui ka vene keeles. Klubis õpitakse argumenteerima, väiteid esitama ning samas oponenti kuulama. Väitlusklubi arutleb ka päevakajaliste teemade üle ning osaleb erinevatel võistlustel.
 3. Muusikaring – võimalus on harjutada laulmist juhendatult. Muusikaringi lauljad esinevad majasisestel üritustel kui soovivad.
 4. Viburing – ring toimub meil majas ning võimalus on osaleda võistlustel või siis lihtsalt ennast vormis hoida trenniga.
 5. Rae Autokool – tutvu autokooli ja pakkumistega siin:  https://rae-autokool.ee/
  NB! Huvitegevuste laad eelõhtuks on selgunud, et koroona on kõik sõiduõpetajad murdnud. Juhilubade huvilised saavad teooriaosa läbida kahel viisil, kas
  a. e-koolitus aadressil www.teooria.ee
  b. kontaktis klassiõpel
  Õppega alustamiseks on vajalik registreeruda kodulehel https://rae-autokool.ee/ ja märkida sooduskoodi lahtrisse „Tallinna Teeninduskool“, valige rippmenüüs, kas soovite e-koolitust või klassikursust. Klassikursus toimub esmaspäeviti 15.45 Tallinn Teeninduskool, algusega 4 oktoober.
  B-kategooria juhilubade koolituse hind 750 € sisaldab teooriaosa ja 28 sõidutundi. Esimene sissemakse 120 € ülejäänud maksed neljas osas. Kontakt: Vello Voog, info@rae-autokool.ee, telefon +(372) 5539215
 6. Lisaks on võimalik Teko õppuritel osaleda Tallinna Vangla poolt korraldatavatel enesekaitse treeningutel. Info alljärgnevalt, kui tekib huvi enesekaitsekoolituse vastu, siis anna sellest Kaia Laansoole teada.Tallinna Vangla korraldab taaskord vanglas enesekaitsekoolitust, mille raames õpetatakse noortele oskusi, kuidas kaitsta ennast ja ka teisi.  Ühtlasi anname võimaluse saada teada, mismoodi vanglad päriselt seestpoolt välja näevad ja tutvuda Vanglateenistuse kui põneva töökohaga korrakaitse valdkonnas.

  Koolituse raames õpitakse sportlikku vabavõitlust ja enesekaitset, õpitakse kasutama vangla erivahendeid ja teenistusrelvi (ka lasketiirus). Lisaks omandatakse oskusi esmaabis, mille eest saab ka tõendi, mis kehtib ka autojuhiloa taotlemisel.

  Trennid toimuvad Tallinna Vanglas 2x nädalas teisipäeviti ja neljapäeviti kell 17.30-19.00 ning trennidesse toob vangla poolt tellitud buss. Trennis osaleja soovitatav vanus on 17-19 aastat.

  Kohtume teisipäeval aatriumis!

 

Detailid

Kuupäev:
7. sept. 2021
Aeg:
11:30–13:30
Sündmus Category:
Sündmus Tags:
,

Toimumiskoht

aatrium

Korraldaja

Tallinna Teeninduskool