Leivanädal 2021 – lükkub edasi!

18. okt. 202120. okt. 2021

Lükkame leivanädala nädala võrra edasi! 18.-20.10 toimub Tallinna Teeninduskoolis traditsiooniline leivanädal, mille eesmärk on tõsta tähelepanu keskmesse hea algus päevale ehk teisisõnu hommikusöögi vajalikkus. Hommikusöök peaks olema liitsüsivesikuterikas, mis kindlustaks järk- järgulise glükoosi imendumisega normaalse veresuhkru taseme organismis ja ajutegevuses. See on otseselt seotud erksuse ja meeldejätmisvõimega – aju energeetilised vajadused rahuldatakse peaaegu täies mahus glükoosi arvel.

Leivanädala tegevusteks on:

• Hommikusöögikuklite konkurss, kus osalejal tuleb individuaalselt valmistada parimaid hommikusöögikukleid 8 tk kaaluga a 60-100 g. Kukleid ootame 19.10 kell 18:15 kuni 11.30 kabinetti B133. Kuklivalmistamise võistluse parim saab kinopileti kahele T1 Cinnamoni. Konkursile esitatud kukleid hindab žürii ja aatriumis saab kukleid maitsta alates kell 14:00
  • Raamatukogus on avatud leivateemaliste raamatute näitus – külasta seda ka ja leia põnevaid lihtpagaritoodete retsepte!
  • Kirjuta kiri kõige kallimale pagaritootele /dearest muffin/ ja saada see .pdfina õpilasesinduse meiliaadressile opilasesindus@teeninduskool.ee või veel parem, kui kiri on päriselt kirjutatud. Paberkandjal kirja ootame kuni 20.10 hommikuni B133. Parima kirja kirjutajale on preemiaks suur värske pagarikojas valmistatud leib.
  • Kuni 19.10 õhtuni saab lahendada leivaviktoriini, mille parimale on auhinnaks suur värske pagarikojas valmistatud leib. Vastata saab kooli Office 365 kontole sisselogituna.

Leivanädala parimad hõigatakse välja 20.10 kell 11:30 kooli aatriumis.

18. okt. 2021
20. okt. 2021