Lõpuaktus 20.06 13:00

20. juuni 2023 kell 13:0014:00

20.06.2023 kell 13.00 toimub lõpuaktus magustoidukoka, koka ja abikoka õppe lõpetajatele. Aktusele on oodatud KK20-PE1, KKT20-PV1, KK20-PV2, AK22-AU, AK22-AV, KK22-KE, KK22-KV ja PC23-KE õpilased, rühmajuhendajad Kristi Tiido, Tatjana Surgutskaja, Roman Fokin, Ljudmilla Zahharova, Yuliia Bohatyrova, Eero Kippa, Ljudmilla Koltšenko ja Pille Pajula ning teised õpetajad.

Hea lõpetaja ja rühmajuhendaja

• Palju õnne tähtsa sündmuse ja suure saavutuse puhul! Sündmuse sujuvaks toimumiseks tutvu palun aktuse korraldusega.
  • Lõpuaktused toimuvad Teko aatriumis. Hiljemalt 15 minutit enne aktuse algust kogunevad lõpetavad rühmad porgandikoridori (0-korrusel A ja B maja vaheline ala), et paika panna aktusele minevate rühmade järjekord ning lõpetajad saavad juhised aktuse kulgemise ja käitumise osas.
  • Kui lõpetajate või rühmajuhendajate hulgas on neid, kes soovivad aktusel sõna võtta, siis palume sellest teavitada Kaia Laansoo´d (kaia.laansoo@teeninduskool.ee) hiljemalt 10.06.2023. Hiliseid ärkajaid ei ole võimalik mahutada aktuse ajakavasse. Sõnavõtu pikkuseks planeerida maksimaalselt 2 minutit ning iga aktuse kohta on piiratud arv sõnavõtte.
  • NB! Lõpetajate jaoks on tunniplaani märgitud igale rühmale klass/rühmajuhendaja tunniks. Klassi palume jätta KÕIK aktusel osalemiseks mittevajaliku: käekotid, telefonid, üleriided jne. Klassi number on nähtav tunniplaanis alates 01.06.2023. Iga rühmajuhendaja kutsub oma rühma vastavalt oma äranägemisele majja.
  • Riskirühmadel soovitame aktusel osalemist kaaluda oma tervislikust seisundist lähtuvalt.
  • Aktusele on oodatud terved ja nakkushaiguste tunnusteta isikud, järgides üldiseid soovitusi viiruste leviku ennetamiseks. Teeme kõik endast oleneva, et pidulik hetk ja aktus sujuks kõigile turvaliselt.

Diplomite kätteandmine

• Lõpetajad kõnnivad muusika saatel aatriumisse, leiavad istekoha ja jäävad selle ette seisma.
  • Aktus algab Eesti Vabariigi hümniga.
  • Aktuse juht juhatab aktuse sisse.
  • Aktuse juht nimetab lõpetaja nime, kes läheb kooli direktori juurde ja saab lõpudiplomi.
  • Lõpetajale ulatatakse lill.
  • Lõpetajast tehakse pilt Teko logokanga taustal
  • Lõpetaja kinnitab allkirjaga käskkirjal, et on saanud kätte lõpudokumendid.
  • Lõpetajale suundub tagasi oma kohale.
  • Ole viisakas ja lugupidav teiste lõpetajate suhtes.

Info õnnitlejale, head lõpetajate pereliikmed ja sõbrad!

• Ootame õnnitlejaid Tallinna Teeninduskooli lõpuaktustele oma lähedase haridustee ühe etapi lõpetamist tunnustama.
  • Lõpuaktused toimuvad Tallinna Teeninduskooli aatriumis, lõpetajad istuvad aatriumi keskel, külalised istuvad/seisavad aatriumis või erinevatel korrustel.
  • Ühe aktuse kestus on orienteeruvalt 1 tund.
  • Lõpetajate õnnitlemine toimub vastavalt ilmale kas aatriumis aktuse lõppedes või Tallinna Teeninduskooli hoovis treppidel.
  • Rühmade lõpupildid tehakse Tallinna Teeninduskooli hoovis treppidel.
  • Teeme kõik endast oleneva, et pidulik hetk ja aktus sujuks kõigile turvaliselt.

20. juuni 2023