Lõpuaktused 2022

16. juuni 202217. juuni 2022

Lõpuaktused Tallinna Teeninduskoolis toimuvad 16.-17.06.2022. Ühe aktuse kestus on orienteeruvalt 1 tund. Aktus algab lõpetajate sisenemisega ning lõpeb rõõmsa muusikapalaga, mille järel lõpetajad väljuvad aatriumist õnnitlusteks ja rühmapiltide pildistamiseks.

Neljapäeval, 16.06.2022

• kell 13.00 on lõpuaktusele oodatud rühmad: PK19-PV1, PK19-PV2, PK19-PE, KO21-KE, KO21-KV, AP21-AV
  • kell 15.00 ootame aktusele HT19-PE, HT19-PV, TO19-PE, KT21-KES2, KS22-KES, MK20-KET, KL21-PET1 rühmade esindajaid

Reedel, 17.06.2022

• kell 12.00 toimub lõpuaktus KK19-PE1, KK19-PE3, KK19-PV1, KK19-PV2, VA21-AE õppijatele
  • kell 14.00 toimub aktus KK21-KE, KK21-KV, PC22-KE õppijatele

Hea lõpetaja ja rühmajuhendaja

• Palju õnne tähtsa sündmuse ja suure saavutuse puhul! Sündmuse sujuvaks toimumiseks tutvu palun aktuse korraldusega.
  • Lõpuaktused toimuvad Teko aatriumis. Hiljemalt 15 minutit enne aktuse algust kogunevad lõpetavad rühmad porgandikoridori (0-korrusel A ja B maja vaheline ala), et paika panna aktusele minevate rühmade järjekord ning lõpetajad saavad juhised aktuse kulgemise ja käitumise osas.
  • Kui lõpetajate või rühmajuhendajate hulgas on neid, kes soovivad aktusel sõna võtta, siis palume sellest teavitada Kaia Laansoo´d (kaia.laansoo@teeninduskool.ee) hiljemalt 10.06.2022. Hiliseid ärkajaid ei ole võimalik mahutada aktuse ajakavasse. Sõnavõtu pikkuseks planeerida maksimaalselt 2 minutit ning iga aktuse kohta on piiratud arv sõnavõtte.
  • NB! Lõpetajate jaoks on tunniplaani märgitud igale rühmale klass/rühmajuhendaja tunniks. Klassi palume jätta KÕIK aktusel osalemiseks mittevajaliku: käekotid, telefonid, üleriided jne. Klassi number on nähtav tunniplaanis alates 01.06.2022. Iga rühmajuhendaja kutsub oma rühma vastavalt oma äranägemisele majja.
  • Riskirühmadel soovitame aktusel osalemist kaaluda oma tervislikust seisundist lähtuvalt.
  • Aktusele on oodatud terved ja nakkushaiguste tunnusteta isikud, järgides üldiseid soovitusi viiruse leviku ennetamiseks. Teeme kõik endast oleneva, et pidulik hetk ja aktus sujuks kõigile turvaliselt.

Diplomite kätteandmine

• Lõpetajad kõnnivad muusika saatel aatriumisse, leiavad istekoha ja jäävad selle ette seisma.
  • Aktus algab Eesti Vabariigi hümniga.
  • Aktuse juht juhatab aktuse sisse.
  • Aktuse juht nimetab lõpetaja nime, kes läheb kooli direktori juurde ja saab lõpudiplomi.
  • Lõpetajale ulatatakse lill.
  • Lõpetajast tehakse pilt Teko logokanga taustal
  • Lõpetaja kinnitab allkirjaga käskkirjal, et on saanud kätte lõpudokumendid.
  • Lõpetajale suundub tagasi oma kohale.
  • Ole viisakas ja lugupidav teiste lõpetajate suhtes.

Info õnnitlejale, head lõpetajate pereliikmed ja sõbrad!

• Ootame õnnitlejaid Tallinna Teeninduskooli lõpuaktustele oma lähedase haridustee ühe etapi lõpetamist tunnustama.
  • Lõpuaktused toimuvad Tallinna Teeninduskooli aatriumis, lõpetajad istuvad aatriumi keskel, külalised istuvad/seisavad aatriumis või erinevatel korrustel.
  • Ühe aktuse kestus on orienteeruvalt 1 tund.
  • Lõpetajate õnnitlemine toimub vastavalt ilmale kas aatriumis aktuse lõppedes või Tallinna Teeninduskooli hoovis treppidel.
  • Rühmade lõpupildid tehakse Tallinna Teeninduskooli hoovis treppidel.
  • Teeme kõik endast oleneva, et pidulik hetk ja aktus sujuks kõigile turvaliselt.

Fotograaf ja piltide tellimine

Aktused pildistab üles Anu Uusmaa ning kõik pildid on leitavad peale aktust Tallinna Teeninduskooli FB lehel ja kodulehel lingi kaudu ka allalaetavad.

16. juuni 2022
17. juuni 2022