Oskuste Öö ilumaailmas

19. mai 2022 kell 17:0019:00

10€

Oskuste ÖÖ toimub Euroopa kutseoskuste nädala raames 19. mail 2022. Tallinna Teeninduskool kutsub sel õhtul erinevatesse töötubadesse. Teko iluvaldkond kutsub huvilisi järgnevatesse töötubadesse:

• Kell 17.00-17.45 toimub klassis A005 Sirje Tammeoksa juhendamisel deodorandi valmistamise töötuba, kus valmib looduslikest toimeainetest deodorant. Käsitööna valmistatud deodorant on nahasõbralik,  ei sisalda nahka ärritavaid toimeaineid nagu näiteks formaldehüüdi või parabeene. Deodorandi lõhna saab töötoas osaleja ise valida, enda meeleolu ja tunnetega kooskõlas olevast eeterlike õlide valikust.
    Korraga mahub deodorante valmistama kuni 16 osalejat, osalustasu 6 €. Liitu töötoaga kirjutades vastuvott@teeninduskool.ee
  • Küünedisaini imedemaa töötuba toimub klassis A017 Birgit Kudi ja Kerlin Liiva juhendamisel kell 18.00 – 19.00. Töötoas saad algteadmised küünte kaunistamisest ning lood oma kätega küünekunsti. Praktiliselt teostame tippidele järgmiseid  tehnikad on – cat eye, glitter disainid, fooliumdisain, kristallide disain, hajutustehnikad.
    Korraga mahub küünedisaini töötuppa kuni 10 osalejat, osalustasu 10 €.
    Kell 18 töötoaga saad liituda kirjutades vastuvott@teeninduskool.ee
  • Parimad asjad maailmas on tasuta! Kui otsid uut eriala ja soovid maailma ilusamaks muuta, siis iluvaldkonna klasside ja erialade tutvustamine toimub kell 17.00 klassis A007 Siret Ranniku juhendamisel. Korraga mahub tutvuma kuni 12 osalejat, anna oma osalemissoovist teada anu.uusmaa@teeninduskool.ee

19. mai 2022
Cost: