Loading Sündmused

Oskuste Öö pagarite töötoad

19. mai kell 17:0019:00

15€

Oskuste Öö toimub Euroopa kutseoskuste nädala raames 19. mail 2022. Tallinna Teeninduskool kutsub sel õhtul erinevatesse töötubadesse.

• Kell 17.00 ootab kõiki küpetamishuvilisi pagarilaborisse B014 Teko pagariõpetaja Kaspar Kütt, et koos pidada vesikringlite ehk pretzelite töötuba. Mida teha tööpäeva õhtul? Pirukate tegemiseks on hilja, aga mõnusaid suupisteid tahaks ikka. Pretzelid on Saksamaal populaarsed väiksed pärmitainast kringelid, mida algupäraselt keedetakse vees, seejärel küpsetatakse. Vesikringlid on tavaliselt soolased, kuid võivad olla ka magusad. Tule õpi valmistama kuulsaid kõveraid soolakringleid.
    Korraga mahub küpsetama kuni 16 osalejat, osalustasu täiskasvanule 15 €, õpilasele 10 €. Kinnita osalus kirjutades vastuvott@teeninduskool.ee
  • Kell 17.00 kutsub kondiitrilaborisse B012 venekeelsele soolaste rullbiskviitide töötoale Ljudmila Butnik. Rullbiskviiti on meist söönud vast igaüks, aga alati ei pea õhulise taignalehe vahele panema moosi või vahukoort – Ljudmila pakub erinevaid retsepte soolaste täidistega rullide valmistamiseks.
    Korraga mahub küpsetama kuni 16 osalejat, osalustasu täiskasvanule 15 €, õpilasele 10 €. Kinnita oma osalus kirjutades vastuvott@teeninduskool.ee

Detailid

Kuupäev: