Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Teko spaateenindaja 🧖‍♂️ 2021

28. jaan. 2021 kell 10:00–16:00

spaateenindaja 2021
  • Võistluste toimumisaeg: 28.01.2021
  • Võistlus koosneb kahest osast. Esmalt pannakse õpilased proovile kehahoolitsuse läbiviimisel. Seejärel tuleb oma oskusi ja teadmisi näidata näohoolitsuse läbiviimisel. Võistluse kõik osad toimuvad Tallinna Teeninduskooli A-korpuse spaaklassis A007. Võistlejad on jaotatud kahte gruppi, kes alustavad erinevatel aegadel. Võistlejate võistlusjärjekord loositakse hiljemalt eelmisel päeval enne võistlusi. Võistluse erinevad osad lähevad sujuvalt järgmisteks ĂĽle. Igal osalejal peab olema modell. Võistlustöö sooritamiseks on aega 1,5 tundi.

Võistlusülesanne nr 1 KEHAHOOLITSUS

Võistlusülesanded
Protseduuriga alustamine Hoolitsuse läbiviimise jooksul arvestatakse hügieeninõuetega. Võistleja hindab visuaalselt kliendi tervislikku seisundit ning selgitab välja kliendi naha ja kehatüübi eripära, näidustused ja vastunäidustused. Võistleja desinfitseerib enda käed, juhendab modelli protseduurivoodile, pidades silmas klienditeeninduse head tava. Hoolitsus algab „Tere tulemast“ tervitusega.
Kehakoorimine Hoolitsus on teostatud kliendi heaolu arvestavate võtetega, toote jäägid on eemaldatud ning arvestatud on koorimiskreemi optimaalse kuluga.
Keha maskitamine ja mähkimine Modelli kehale kantakse kehamask, toote kulu on optimaalne ning maski kandmisel ja eemaldamisel arvestatakse kliendi heaolu. Modelli keha mähitakse kehahoolduskilesse.
Kehamassaaž Massaaž teostatakse ühele keha poolele. Käte-, jalgade-, kehatüvemassaažil demonstreeritakse klassikalise massaaži võtteid.
Suhtlus kliendiga Modellile selgitatakse hoolitsuse käiku, tutvustatakse tooteid ja nende toimeid. Modellilt küsitakse hoolitsuse käigus ja lõpus tagasisidet hoolitsuse kohta.
Aeg 60 min

Võistlusülesanne nr 2 NÄOHOOLITSUS

Võistlusülesanded
Näohoolitsusega alustamine Modell seatakse näohoolitsuseks valmis. Võistleja järgib hügieeninõudeid.
Näo pinnapuhastus Teostatakse näonaha analüüs, selgitatakse välja näidustused ja vastunäidustused. Näo pinnapuhastus teostatakse protokollile
kohaselt.
Näonaha koorimisprotseduur Lähtuvalt modelli nahatüübist teostatakse näonahale koorimisprotseduur. Kooriva toote kulu on optimaalne ning protseduuri teostus on meeldiv.
Näomassaaž Võistleja demonstreerib näomassaaži võtteid näopiirkonnas, kaelal ja dekolteel. Kasutatava toote kulu on optimaalne ja jälgitakse massaažitempot.
Mask Maski kandmine on visuaalselt korrektne ning maski kulu on optimaalne. Maski toime ajal võib pakkuda kliendile
lisaväärtust (võistleja enda valik). Maski eemaldamine toimub kasutades valitud eemaldusvahendit ja -meetodit (svammid, rätik, käpikud).
Kreem Modelli nahale kantakse silma- ja näokreem lähtuvalt kliendi näonaha tüübist.
Suhtlemine kliendiga Näohoolduse protseduuri ajal küsitakse modellilt tagasisidet protseduuri käigu kohta. Hoolitsuse lõppedes küsitakse tagasisidet teostatud hoolitsusele.
Aeg 30 min

Võistluse korraldaja on Tallinna Teeninduskool.
Võistlusest võivad osa võtta Tallinna Teeninduskooli ST19-KES õpperühma õpilased.
Žüriisse kuuluvad valdkonna spetsialistid väljastpoolt kooli.
Autasustatakse kolme parimat diplomi ja kingitusega. Žüriil on õigus välja anda eripreemiaid. Võistlustel häid tulemusi näidanud õpilastel on võimalik esindada kooli vabariiklikel võistlustel.

Võistlust toetab:

Details

Date:
28. jaan. 2021
Time:
10:00–16:00
Event Category:
Event Tags:
, , ,

Venue

A007
Majaka 2
Tallinn, 11412
View Venue Website

Organizer

Tallinna Teeninduskool