Kodanikupäevale 🌲 Kuuselaanes

Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus sündmus on möödas

Kodanikupäevale 🌲 Kuuselaanes

26. nov. 2019 kell 12:1013:30

kodanikupäevale

Soojenduseks SEKAMi etendusele lahenda Integratsiooni SA kodanikupäeva viktoriin!

Tallinna Teeninduskooli õpilasteater SEKAM avab 26.11 oma 12. hooaja Kodanikupäevale pühendatud etendusega „Kodanikupäev Kuuselaanes“ kell 12.10 ja 13.00. See on järjekorras meie 10. Kodanikupäeva lugu, mille ideed nagu alati on andnud trupp.

SEKAM kutsub kodanikupäevale pühendatud etendusele„Kodanikupäev Kuuselaanes“

Laval valmib etendus ja kohtuvad ideaalid ning tegelikkus, teater teatris. „Kodanikupäev Kuuselaanes“- Kass, Orav ja Hiir arutamas tänapäeva ja väärtuste üle selles. Millisena näevad meid teised, meid inimesi, meie väärtusi? Sealt, seina tagant, puu otsast, diivani servalt?  Milline on see kodanik, keda me seame eeskujuks mitte ainult kord aastas kodanikupäeval vaid alati? On ta tark, aga, mis on sel juhul tarkus? Hooliv? Töökas? Ja kas ta on „hea“ või kõigest näitab seda? Kas meie oleme head või mängime häid? Ja miks ma pean selles rollis saba kandma? Äkki saaks kuidagi teisiti? Nii palju kui on inimesi on ka arvamusi. Selle kõige keskel on Lavastaja, tema soovib midagi armast, midagi, mis läheks hinge ja samas saaks seda turustada. Teater vajab publikut ja publik peab uskuma, sellesse, mida näeb. „Kui oled orav, siis oledki“ ütleb Lavastaja. Küsimused on meil alati. Tulge vaatama, ehk leiate ka mõned vastused.

SEKAM alustab selle looga oma 12. hooaega, aja jooksul on trupp kasvanud ja arenenud, lisaks koolis antavatele etendustele osaleme ka Kooliteatri festivalidel – Tallinna ainus naisnäitleja preemia tuli sel aastal meile „Kodaniku kohus“ etendusega Mirell-Liis Orgus’e esituses. Timofei Golovatõi viis meie nime etendusega „Selja taga“ esmakordselt „Monomaaniale“ harrastusteatrite sekka, lisaks mitmele muule festivalile pälvides korduvalt parima meesnäitleja preemia.

Ennekõike oleme me seltskond, keda ühendab soov teha ja õppida tegema teatrit, jutustada lugusid ja panna end proovile-olgu oma koolipere või festivalide publiku ees. Olla teel, areneda. Lugude ideed annab üldkoosolekul trupp, kirja paneb need trupi juhendaja Annely Kallo, kel lisaks kooliteatrile on ka pisuke kogemus rahvateatritele lugude kirjutamises. Tekkis huvi? Oled oodatud endast meile märku andma meiliaadressil annely.kallo@teeninduskool.ee, proovid on 3-4 korda nädalas suures vahetunnis ruumis A206.

Detailid

Kuupäev:
26. nov. 2019
Aeg:
12:10–13:30
Sündmus Category:
Sündmus Tags:
,

Toimumiskoht

aula
Majaka 2
Tallinn, 11412 Eesti
Koduleht:
www.teeninduskool.ee