Palun segada!

18. apr. 202222. apr. 2022

Eesti hotellide ja restoranide liit (EHRL) korraldab taas majutuse ja toitlustuse sektoris töötamist ning karjäärivõimalusi tutvustava avatud uste nädala “Palun segada!” Kampaania ametlik leht: www.palunsegada.ee

Tallinna Teeninduskool pakub Palun segada 2022 raames:

1. etiketikoolitusi koos restoranilõunaga Teko restoranis
  • eesti emakeelega noortele 19. ja 20.04 kell 11:30-12:45 ja 13:00-14:15, hind osalejale 12 € sisaldab 3-käigulist lõunat ja lauakommete koolitust
  • vene emakeelega noortele 21. ja 22.04 kell 11:30-12:45 ja 13:00-14:15, hind osalejale 12 € sisaldab 3-käigulist lõunat ja lauakommete koolitust
  • restorani mahub korraga kuni 26 külalist, eelistame rühmabroneeringuid, osalemissoovist anda teada meiliaadressil anu.uusmaa@teeninduskool.ee
  1. Tekos on kavas 3 majatuuri:
    19.04 kell 10.00
    20.04 kell 12.00
    21.04 kell 14.00
    anna oma valikust teada siin https://forms.office.com/r/y88h9d1Ak0

Tallinna Teeninduskooli “Palun segada” info siin https://www.teeninduskool.ee/?tribe_events=palun-segada

Võta kaasa sõbrad või klassikaaslased ning tule uudistama! Muuda oma oskused ja töökogemus kutseks või omanda eriala koos kutsekeskharidusegaLoe lisa www.teeninduskool.ee või bit.ly/opitekos VASTUVÕTT ALGAB www.sais.ee 25.04

• Tööstusajastust oleme jõudnud teenuste ajastusse. Tallinna Teeninduskool (Teko) on Põhja-Eesti suurim teenindusvaldkonna õpet pakkuv kutsekool. Kui tunned huvi, kuidas luua külalislahkuse äris suuremat väärtust, tule ja leia Tekos sobiv õppevorm.
  • Põhikooli lõpetanutele pakume koka, pagar-kondiitri, hotellinduse ja cateringi, kaubanduse ning uue erialana spaateenindaja kutsekeskharidusõpet. Õpe kestab kolm aastat ja lõpeb kutseeksamiga.
  • Gümnaasiumijärgselt saab Tekos õppida esmaõppes kokaks koos osalemisega peakokkade mentorprogrammis. Teiste erialadena pakume kondiitri, küünetehniku ja spaateenindaja esmaõpet. Õppeaeg 1-1.5 aastat, lõpetatakse kutseeksamiga.
  • Vähemalt kaheaastase kokavaldkonna töökogemuse ja 4. taseme kokakutse baasilt saab tulla 5. taseme vanemkoka jätkuõppesse, spetsialiseerudes suurköögi- või restoranitööle. Töökoht kaubandusettevõttes annab võimaluse tulla õppima esmatasandi juhiks 5. taseme müügikorraldaja erialale. Nii vanemkoka kui müügikorraldaja õpe kestab üks aasta.
  • Põhikooli lõpetanule, kel on soov võimalikult kiiresti töömaailma siirduda, pakume üheaastast kutseõpet abikoka või abipagari erialal. Neile, kes veel oma valikutes pole kindlad, on mõeldud aastane kutsevaliku õpe.
  • Töötukassa toel pakume karjäärimuutust tegevatele täiskasvanutele täiendusõpet koka või pagar-kondiitri erialal.

18. apr. 2022
22. apr. 2022